Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerelmes lettem valakibe az...

Szerelmes lettem valakibe az álmomból, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az álmom a következő:

Egy ismeretlen, nálam pár évvel idősebb fiúval töltöttem az egész napom. Még soha nem találkoztunk, de mégis csókolóztunk, felvett a karjaiba.. Mit jelenthet, mit tudok csinálni? Nagyon sokat gondolok rá, az arcára viszont nem emlékszem.


2011. júl. 27. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
élvezd ahogy álmodozol és közben elmegy melletted az élet
2011. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne már! én is így vagyok!volt 1 pasi, de az arcára één sem emlékszem!!!!! de azt tudom, hogy nagyon aranyos volt, meg minden, eggyütt aludtunk, meg strandoltunk...áhh, tök jó volt. csak rá tudok gondolni..x)
2011. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még nem történt velem eddig ilyesmi, de megnyugtat, hogy nem én vagyok az egyedüli aki ilyen helyzetben van.:)
2011. júl. 27. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
hát, igen:) előző vagyok. kicsit durv..majd most álmomba megpróbálok összejönni vele. x)
2011. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy a végén már nem is akarok majd mást csak aludni.:') De van egy ismerősöm, aki nagyon hasonlít rá így magasságra, meg hobbira, de a nevük nem passzol.:D
2011. júl. 27. 15:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ebbe a fiúba vagy szerelmes, hanem a szerelembe magába, és találtál hozzá egy alanyt.

Még ha képzeletbeli is.

Ha lesz egy valóságos srác, akkor el fogod felejteni.

2011. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2011. júl. 27. 17:31
 8/13 anonim ***** válasza:

én a volt barátomat megálmodtam :D

azt álmodtam,hogy vele alszok. és álmomba hallottam a nevét meg az arca is ismerős volt..de nem ismertem személyesen..rákerestem még akkor myvipen.

belezúgtam egyből..végre volt kihez társítani az arcot,vagy én nem is tudom :D...utána összejöttünk,de már csak múlt :)

2011. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
56%

Jajj ne is mond! Én is belezúgtam egy tündéri pofába tegnap álmomban. Együtt eszegettük a pilótakekszet és utána leöblítettük a kedvenc házi bodzaszörpömmel. Egyből bele szerettem a kis Jonatánba aki most töltötte be a 18-at.

Nem bííííírom ki nélküle, sokat gondolok rá!


74/L

2011. júl. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74l? Aligha xD
2011. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!