Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha ezt álmodtam akkor?

Ha ezt álmodtam akkor?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel azt álmodtam hogy mentem volna egy buliba és be akartam göndöríteni a hajamat de akár mennyit szenvedtem vele nem sikerült és ezért nem értem oda a buliba mert elment az idő ahogy kínlódtam vele ezért a barátaim nagyon haragudtak rám!Szóval ma tényleg megyek egy buliba és be akarom göndöríteni a hajam bár lehet hülyén hangzik de nem merem az álom miatt mert félek hogy nem fog begöndörödni mert olyan mintha megálmodtam volna hogy nem fog sikerülni!Szerintetek ez lehet akadály!
2011. júl. 29. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd. Megtörténhet, főleg, ha elhiszed az álmot.
2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is vannak hasonló álmok. Igaz nem ebben a témában. Pl valamelyik nap adtam fel egy csomagot a postán. Előtte való este azt álmodtam h teljesen szétszakadt mindenhol ahogy vittem a postára. Természetesen nem történt meg. Miért is történt volna.... egyszerűen csak tudatalatt annyira izgultam, hogy biztonságban elérjek vele a postáig, hogy az agyam ezeket a jeleket küldte. Te is csak sokat foglalkozol azzal, hogy minden rendben legyen mire elkezdődik a buli. Az ilyen álmok természetes velejárói egy számodra fontos eseménynek :) Nyugodtan göndörítsd be a hajad! 24L
2011. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Be göndörítettem és végül be is göndörödött!Szóval örülök csak az a baj hogy valamiért még sem tetszik de végül is ennek már nincs köze az álmomhoz!
2011. júl. 29. 20:36
 4/5 anonim válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy moréztam egy vámpír csajt :) Az álmok sajnos nem mindig jönnek be ;)


Szal nyugodtan göndörítsd be a hajad, ha úgy jobban tetszik.


Amúgy jó volt a buli? :D

2011. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát elég jóra sikeredett!Nagyon jó volt!:D
2011. júl. 30. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!