Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sötét, mély, zavaros tó. Mit...

Sötét, mély, zavaros tó. Mit jelent?

Figyelt kérdés
álmomban egy furcsa, groteszk humorral megáldott férfi vezetett körbe egy romos kastélyban, aminek a közepén egy ilyen tó állt. ezen lebegő kövek voltak, amik járdaként szolgáltak. a férfi alatt nem süllyedtek el, alattam igen, ezért kiugrottam. kint kutyák fekete-fehér árnyalatos szellemei futottak felém. nekem tetszettek ezek a képek, de mégis úgy riadtam fel álmomból.. mit jelenthet?
2011. aug. 17. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Maga a kastély az életedet szimbolizálja, a férfi pedig egy olyan személyt, aki fel fogja nyitni a szemed a jövőben. Lehet, hogy ezt az egyént még nem ismered, de ha érzed, hogy eljön az életedbe, ne zárkózz el előle! A tó szimbolizálja az eljövendőt, amin a kövek különféle akadályokat jelentenek, mikkel egyedül nem bírsz megbirkózni. Ne legyél büszke elfogadni a segítséget! Ugyanis ha elzárkózol mások elöl, magányos maradsz, és egyedül nem leszel képes legyőzni a problémáidat! Az, hogy ez az egész nem volt riasztó számodra, erős jellemre utal, és pozitív energiára, amit a jelenben merítesz valahonnan. Kapaszkodj ebbe a dologba! Lehet ez bármi, akár egy hobbi, egy barát, egy zene.

Sok szerencsét!


Egy álomfejtő

2011. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz:) köszönöm szépen.)
2011. aug. 17. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!