Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam két héten...

Miért álmodtam két héten belül háromszor azt, hogy szakítottam a barátommal?

Figyelt kérdés

Két hét leforgása alatt fordult elő az a 3. különböző álom:


- A barátomnak már más barátnője volt, de együtt voltunk nyaralni egy nagyobb társasággal, és nekem végig kellett néznem, ahogy egész nyaralás alatt a másik lányt ölelgeti, csókolgatja.


- A konyhában voltunk, sírva beszélgettünk, és megbeszéltük, hogy nem tudjuk tovább folytatni a kapcsolatot, zárjuk le (nem tudom, mi volt az indok).


- Egy másik fiúval ölelkeztem, csókolóztam (amúgy egy ismerős, haver srác szerepelt az álmomban, aki az életben egyáltalán nem vonz, és van barátnője), és közben bűntudatom volt, de mindig emlékeztettem magam, hogy ez nem megcsalás, hiszen már szakítottam a barátommal.


Egyszerűen nem értem, miért álmodtam ezeket. A barátommal másfél éve vagyok együtt, korábban nem álmodtam ilyet, egyszer sem. Most meg az elmúlt két hétben ez a három. Olyan jó a kapcsolatunk, mint eddig, nem is volt veszekedés, semmi nem történt mostanában, ami ezt indokolná... Én nagyon szeretem őt, és ő is mintha napról napra jobban szeretne engem.


21/L


2011. aug. 30. 23:47
 1/6 anonim válasza:
JÓS VAGY BAMMEG
2011. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet, hogy csak valahol mélyen, nagyon mélyen, legbelül attól tartasz, hogy valamiért szakítani fogtok.
2011. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dr. Endressy László válasza:

Freud barátunk szerint, az álmunknak közük van vágyainkhoz.


Mikor az ember alvás előtt gondol valami rosszra v. amit meg kéne minnél hamarabb tennie, akár több órán keresztül forgolodik.

Egy mélyen belül elnyomott rossz érzés / tenniakarás viszont, az álmom belül törhet fel.

2011. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert talán tudat alatt attól tartasz, hogy ezek egyszer bekövetkeznek.
2011. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Biztos valami változás előtt álltok, új suli, vagy költözés v ilyesmi.
2011. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

az almok nagyon attvitt ertelmuek lehetnek, ne gondold azt, h emiatt most vege lesz.

lehet, h egyszeruen csak nagyon nagyon szereted es nem akarod elveszteni ..

2011. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!