Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egy halott anyuka...

Kovács Éva Magdolna kérdése:

Mit jelent egy halott anyuka halálát megálmodod?

Figyelt kérdés
Édeasnyám 16 éves koromban meghalt,és ezen a héten megálmodttam a halálát megint,szép és jó volt hogy újra együtt voltunk puszikhattam majd egyszerre megint egyedül maradttam.
2011. szept. 11. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány.Félsz, hogy nem boldogulsz az életben.Támogatásra van szükséged.
2011. szept. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :),bár én a neten azt olvasttam hogy újjászületést jelent.
2011. szept. 11. 13:08
 3/4 anonim válasza:

Halottal almodni, nem feltetlenul rollad szol! Lehet csak o akar kozolni valamit, hogy jol van, vagy hogy nincs jol.

Tudom aki nem hisz, vagy nem jaratos az ilyesmikben, annak fura. En sokat almodom halott rokonaimmal, es egyik sem rollam szolt. Legutobb ocsemet lattam, aki eskuvoje napjan sem volt ilyen csinos, es elegans. Ezzel tudatta, szomorkodas ideje lejart o jol van!

2011. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amikor olvastam Kérdező, éjjel, megkönnyeztem- és egy zsoltárt küldtem, a 131 zsoltárt.

Kár, hogy töröltettétek, akkor nem volt kedvem-erőm magyarázni, de ezek szerint nem lehetett megérteni engem. De (nekem kisebb koromban ment el az Édes) én is álmodtam vele -nemrég és ritkán van ez- és akkor az az érzésem volt, mintha gyermekként az Édesanyám karjában lettem volna - vagy az az emlék támadt fel, mikor tartott csecsemőként karjában.

Majd rájötem,ehhez az kellett, hogy előtte lelkem olyan megtisztuláson menjen át, hogy gyermeki -tiszta legyen.

"Megtanítottam hallgatni a lelkem, így békét szereztem neki. Mint anyja ölén a gyermek, mint a gyermek, úgy pihen bennem a lelkem."

2011. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!