Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a különös...

Mit jelenthet ez a különös álom? Biztosan van valami jelentése.

Figyelt kérdés

Mostanában egy tanárom segít nekem összerakni egy műtárgyat. A következőt álmodtam.


Amikor bementem, levertem egy állványról egy nagy üvegkockát, ami. Mivel összetört, kiderült, hogy különböző színű, egyre kisebb drága anyagból készült kockákra épült. Amikor összetörtem nem zavart ki a műteremből, hanem sírva fakadt mint egy kisgyerek.


Ez szerintem utalhat arra, hogy lop a műteremből és a tárgyaiban tünteti el a drága anyagot, de utalhat arra is, hogy apránként, rétegesen epítgette a művét, amit én egykettőre összetörtem.


Elég komoly kaliberű projecteken dolgozom, és bár a tanár már nem tanít, ugyanúgy beenged a műtermébe és segít.


Másik részlete ennek az álomnak az volt, hogy valamivel szétvágtam a kezem, de úgy, hogy be lehetett nyúlni az izmok közé, de nem vérzett. (mintha fel lett volna élve boncolva az a rész) amikor észrevettem valami iskola alagsorába mentem le lifttel az orvoshoz, aki azonnal bekötözte és elvileg rendben volt utána (de akkor sem fájt)


Illetve volt egy közös filmnézős rész, ahol sok ember ült körbe, és néhány barátommal is néztük a filmet, ott voltak a tanáraim, de mintha kellemetlen lett volna, h egy ilyen intom tevékenységbe ilyen családiasan csatlakozok. Mégis barátságosak voltak.


2011. okt. 3. 16:20
 1/3 x) ***** válasza:
Inkább csak annyi hogy sokat gondolsz a tanárodra meg a közös feladatokra... ami napközben történik veled azt az agyad így dolgozza föl az álmaidban. Nem minden álomnak van jelentése.
2011. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2011. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reptoid ezredes=Benkő.
2011. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!