Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitjelent ez? (Kérdés túl...

GusztixD kérdése:

Mitjelent ez? (Kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Ma hajnalba felkeltem kb 2 óra felé aztán elmentem wcre viszajöttem kicsit néztem tvt. elaludtam és azt álmodtam hogy egy bokorba elvagyok bújva és meglátok egy fekvő embert a földön aztán valami szét tépi én meg menekülök és egy csomót olyan valami szegődik az 1.höz én meg nemtudok elbujni és 6óra lett felkeltem és ennyivolt mitjelent ez ? segitsetek
2011. okt. 16. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alábbiakat ne vedd túl komolyan, mert nem biztos, hogy a te esetedben is éppen ezeket jelenti az álom, bár érdemes elgondolkodni rajta.

Bokorban bujkálni jelentheti azt, hogy titkokat őrizgetsz, nem vagy teljesen nyílt, szó szerinti értelmezése pedig arra utal, hogy védelmet keresel. A test, amit láttál, ha holttest volt, az egyik aspektusodra utal, vagyis bezárod magad és durván fogalmazva belül halott vagy. A menekülés utalhat arra, hogy úgy érzed, érzelmileg elszigetelődtél és nem tartozol sehova. Alternatívaként jelentheti azt is, hogy menekülsz egy probléma elől ahelyett, hogy szembenézz vele.

2011. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hmm érdekes
2011. okt. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!