Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szoktál álmodni? Szeretsz...

Szoktál álmodni? Szeretsz álmodni? Miért van az, hogy egyesek álmodnak, mások meg nem?

Figyelt kérdés
Én minden nap álmodok, párom csak nagyon ritkán. Néha jó dolog, hogy még alvás közben is "megnézek egy filmet" néha viszont nem.
2011. okt. 26. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
gondolom ő mélyebben alszik, így nem emlékszik az álmára
2011. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki álmodik , csak nem mindenki emlékszik rá.

álmunkban az agy kalibrálja magát, rendszerezi az információt, a tapasztalatokat és a lehetőségeket is. Sajnos első sorban a negatív dolgokra összpontosít (a félelemért felelős idegi pálya az agyunkban ugyanolyan aktív mintha ébren lennénk)


Én ritkán emlékszek az álmomra.

2011. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen szoktam és szeretek. Idönként jókat röhögök. Egyszer azt álmodtam, hogy magam alá csináltam. Reggel öt percig nem mertem megmozdulni, mert nem tudtam, hogy valóság vagy sem. :)
2011. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki álmodik, de aki mélyen alszik az nem emlékszik rá. Én szeretek álmodni, ha jó ha rossz, mindenképp valami érdekes:)
2011. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Szeretek álmodni, általában le is írom az álmaim, ami időnként 3-4 oldalas történet.Néha tudatos álom is összejön, ami különösen érdekes.Általában emlékszem az álmaimra, mégpedig nagyon élénken, részletesen.Ritkán előfordul, hogy nem álmodok, vagy nem tudom az álmot visszaidézni, ilyenkor csalódott vagyok.
2011. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Én is nagyon szeretek álmodni mert ha álmodom akkor másnap ki pihent vagyok. Álmaim általában színesek, változatosak, volt hogy felébredtem , aztán vissza aludtam és ugyanott folytatódott, de van úgyis hogy több helyszínen játszódik. Vagy ismétlődően egy helyszínen játszódik ami valószínűleg gyermekkoromhoz fűződik. Vannak benne szép és néha lidérces élmények illetve elemek.

Többször volt már paralízises álmom is. Érdekes volt is átélni mert álom közben úgy éreztem, hogy az valóság.

2011. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki álmodik csak van egy olyan dolog hogy ha álomba ébredsz bele akkor emlékszel mindenre ha 1 perccel később ébredsz mint ahogy vége lett akkor foszlányosan ha még később akkor egyáltalán nem emlékszel rá hogy álmodtál, ez így megy :) Ha nem álmodnánk kiégne az agyunk :)
2011. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az álmokra való emlékezést álomnapló vezetésével lehet fejleszteni.
2011. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Már nem álmodok (( :(( )) És szeretek... De rosszakat nem szeretek...
2013. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
60%
Én mindig emlékszek az álmaimra, sok álmom szokott lenni :)
2013. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!