Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sajnos elvesztettem a gyűrűmet...

Sajnos elvesztettem a gyűrűmet 1 hete. Vagyis lehet hogy csak úgy leraktam itthon valahová, vagy leesett, hogy nem találom. Inkább ez a variáció lehetséges. Már 2-szer azt álmodtam, hogy megtaláltam itthon. Hihetek-e az álmomnak?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg olyan oldalt, ahol álomfejtéssel kapcsolatos kérdést lehet feltenni? Remélem hogy meglesz, mert a köves eljegyzési gyűrűm volt. :( Segítsetek!
2009. máj. 4. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Álomfejtés helyett egyszerűbb és gyors megoldás ha átkutatod a lakást.Gondolj vissza hova tetted le utoljára,hol láttad utoljára stb.és kezd el ott keresni.Nézd meg a szekrény alatt/mögött,vagy az asztal alatt stb.Ha ott van a lakásban előbb-utóbb meg lesz.
2009. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyen is keresd, ahol álmodban sem gondolnád, hogy odatetted volna. Tudod, az ember automatikusan a legváltozatosabb dolgokra képes.

A "megálmodás" nem rossz ötlet: a tudattalanod tudja, hova tetted - de csak álomban tud üzennni.

Ezt lehet programozni is: vagyis "kérheted" este, hogy ilyet álmodj. Aztán vagy sikerül - vagy nem.

2009. máj. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én a fülbevalomat hagytam el,és azota már én is álmodtam,h megtalálom itthon.Eddig még nem,de remélem,meglesz.
2009. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A porszivo zsákjár mielött kidobod nézd át lehet hogy fölszippantottad
2009. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki, hogy felporszívózod teljesen a lakást úgy, hogy a porszívónak csak a csövével, amire ráteszel egy nejlonharisnyát, hogy ne szívja fel,hanem ott maradjon rajta, ha a földön van így meg fogod találni
2009. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat!a leggyanúsabb helyeket már megnéztem, de igazatok lehet, hogy más helyre tehettem. Aki a fülbevalós választ írta, örülök, hogy más is álmodott ilyet, remélem mindketten megtaláljuk azt amit keresünk!

Szerintem van benne valami... :)

2009. máj. 6. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
hihetsz
2023. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!