Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer azt álmodtam. Van egy romosabb épület, malacokkal és tyúkokkal a kertben. Nagyon gonosz, ronda alakok üldöznek, azt nem tudom miért. De mindig meg tudtam menekülni egy tisztásra. Viszont most pont fordítva volt, mert saját magamtól mentem oda és vittem egy barátomat is magammal, és minden ugyanúgy volt az állatok is, a kapu ahol bementünk. Ott volt az egyik gonosz illető, tudtam mi a szokása, hova megy de akivel voltam nem. Aztán felébredtem, valószínű elkaptak minket. Miért álmodtam fordítva?
2011. okt. 26. 20:40
 1/8 anonim válasza:
általában a menekülés álmunkban azt jelenti h az életben sokszor menekülünk a problémáink elől... úgy írtad magadtól mentél oda, akkor valszeg képes vagy szembenézni a problémáiddal a többit nem nagyon értem
2011. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. okt. 26. 21:25
 3/8 Seila ***** válasza:
Az egyik barátodban fogsz csalódni és csúnyán átver téged majd, de nemtudod elkerülni, mert bízol benne és ezt kihasználja, de Te ezt nemtudod, de nem egyedül fogja meg tenni.
2011. okt. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azok a gonosz emberek a parasztok, és elloptad a tyúkjait, meg a malacait!
2011. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, érdekes, amit írtál, esetleg veled előfordult már ilyen módon? honnan tudod, hogy ezt jelenti? :)

A valóságban nincs semmi állatunk :)

2011. okt. 27. 12:53
 6/8 anonim válasza:
Upsz:D Velem nem foprdult elő, csak tippeltem:D
2011. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt nem neked írtam :)
2011. okt. 30. 12:49
 8/8 Seila ***** válasza:
Talán nekem írtad, Kérdező.:)
2011. nov. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!