Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Orbán Viktorral álmodtam....

Orbán Viktorral álmodtam. Szerintetek mit jelent a lent részletezett álom?

Figyelt kérdés

Álmomban egy raktárépületben jártam és ott sétált a miniszterelnök a feleségével. Én utánuk szaladtam, hogy miniszterelnök úr, mikor lesz nekünk jobb? Ő megfordult és barátságosan azt válaszolta, hogy nem szabad bedőlni az ellenzéki propagandának, még öt év és minden rendben lesz. Öt és és lesz gazdasági növekedés, alacsony infláció, stabil államháztartás. Kérdeztem, hogy na és a munkanélküliség? Azt mondta, az is rendben lesz. Mikor itt tartottunk, akkorra már emberek kicsiny csoportja gyűlt körénk (nem tudom, honnan jöttek) és tapsolni kezdtek és pedig nagyon büszke voltam, hogy milyen jókat kérdeztem.


Szerintetek mit jelent ez az álom?


2011. okt. 27. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te sem szereted Orbán Viktort?:)Szerintem nappal neked is az járhat a fejedbe mikor hoz már egy jobb döntést Orbán Viktor.És bízol benne,hogy talán jobb lesz jobb az ország helyzete.Persze álmunkba szeretnénk rá választ kapni,ami természetes.
2011. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
óriási vagy haver:-DD én is álmodhatnék már vele, mert nekem is lenne pár kérdésem...
2011. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Orbán Viktor a világáról nem tud.

Én is álmodtam már ezzel az emberrel. Bár ez azért lehet mert számomra egy negatív személyiség. Nem csinált még semmit meg abból amit megígért. Sőt csak nehezített és egyenesen ellene megy az életnek minden egyes tette.

Én azt álmodtam hogy Viktorra atomrakétát lőttek ki.

2011. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok!70%-onak.Ez így igaz,ahogy leírtad!
2011. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Annak lehet jelentősége hogy nem röhögve keltél fel.
2011. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
azt h te még álmodban is bedőlsz a h*lyeségnek...
2011. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Ezért szavaznak oly sokan a Fideszre...
2014. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez az álom nem vált valóra. :D Lassan-lassan szarabb helyzetben leszünk mint régen...
2016. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
81%
Hát ez az álom nem jött be :D
2016. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
És még mindig nem.
2018. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!