Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom...

Mit jelenthet ez az álom (angyalok)?

Figyelt kérdés

Álmomban egy idegen, ismeretlen férfi sírt, megkérdeztem tőle, hogy miért, de arra már nem emlékszem mi volt rá a válasz viszont azt mondta, hogy az jó érzés hogy nem egyedül sír, mert van 7 angyal aki vele együtt sír és így könnyebb.

visszatérve, tehát álmon kivül, gondolkodtam már ilyesmin, hogy vajon létezhetnek-e stb... de nem hinénm, hogy ez miatt tüntek volna fel, akkor előbb is álmodhattam volna velük, talán valami jel lehet?

alapból tök fura, hogy szám szerint megmondta, hogy 7 ez jelent valamit? persze már rágoogléztam de nem találtam semmit, de aki jártas a témában, nos érdekelne!


2011. okt. 28. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is álmodtam már úgy, hogy számok tűntek fel az álmomban. Meg is tettem őket lottóra, sajnos nem jött be. :(

Különösebb jelentősége nincs, hogy most álmodtál először velük, pedig előzőleg is érdeklődtél a téma iránt. Van, hogy nem azonnal kezd el az agy belenyúlni témákba -az alvás során-, amit épp érintettél.

2011. okt. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az angyal jó hír közelségét jelenti,a sírás szintén örömöt jelez.A számokkal való álom szintén pozitív előjel.Alapszabály az álomfejtésben,hogy "fordítsd ki" az álmodat!
2011. okt. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, jajj dejó h ezek pozitív dolgok, nagyon jól jönne mostanában a szerencse, köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 29. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Én álmodtam,egy Síró angyallal,egyedül volt,és én azt mondtam neki,ne sírjon,én szeretem,majd megmondta a nevét,mielőtt gondolatban megkérdezhettem volna,egyből mondta,mielőtt kimondhattam volna álmomban,a kérdést,"Mi a neved,hogy hívnak" már mondta is... Kicsit Lehet,hogy félre halottam,de... Azt mondta "Azarell"... nem értettem jól,majd vissza kérdeztem,h jól értettem-e ,majd Bólintott! Csodálatosan éreztem magam, Gyönyörű szép angyal volt,Vöröses színű szárnyakkal... :) 2 alkalommal is benne volt,az álmomban! :)
2013. nov. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam Újra álmodni róla,de még nem sikerült... Üdv Attila! :)
2013. nov. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a privát üzenetekre nem válaszolnék, de itt igen! Nem hallottam félre, a neve "Azrael" Ő egy Ark angyal A Halál angyala! Meglepő, hogy még nem hallottál, az angyalokról eleget. Azrael,megkapta Isten teljes hatalmát, hogy egyensúlyba tarthassa, az élet, és Halál ritmusát! Elsődleges feladata, tovább kísérni az átlépőket! Majdan vigaszt nyújtani, a gyászolóknak! Azrael jelentése "Isten jobb keze" Az álmomban, én vigasztaltam meg, pedig ez az ő feladata kellett volna, legyen! (Nem meséltem, a többi álmomról, mely összefüggésben van a többivel!) Így sokkal logikusabb a történet.Régebbi Álmaimban, tudatlanul, én is egy Védő Angyal vagyok! arany fényben úszott mindenem, Szárnyaim voltak, védő fényburkom volt, és Álmomban megmentettem sok lényt, furcsa csuklyásoktól! A sok régi álmom közepette, volt egy újabb álmom, mely felül kerekedett mindenen! Álmomban találkoztam Luciferrel, ki egy árnyék testben állt előttem, fekete sötét szárnyakkal, tüzes tekintettel. Egy kapu előtt állt, majd megkérdezte:."Félsz, bemenni, ugye?" -Mire én meglepetésére, azt mondtam, nem félek bemenni! Majd mormogott, egy versikét, egy találós kérdést... Majd, mikor beléptem az ajtón, egy furcsa vízesés szerű valamit pillantottam meg, valaminek az elő udvara lehetett, emberek álltak rá. Majd azt mondta!:."megmutatom, a Birodalmam!" Majd engem ,a másik irányba lökött, és egy talicskában tolt be engem, egy nagyobb kapun! Mikor beljebb értem,nagy megdöbbenésemre, nem tüzes poklos, mint amit elképzelhetne az ember... Szikla falak, szürke romok,várféle körben sziklákkal! Tele volt Démonnal a birodalma! Az összes létező Démon ott volt vele! Majd egy csuklyás köszönt neki íjmódon!:. "üdvözöllek barátom!" Megmutatta, náluk a végtelen szabadságot, a halhatatlanságukat! Szórakozásuk annyi volt, hogy szét tépték egymást, majd mintha mi se történt volna össze rakták egymást! Majd álom végén, megint a kérdezős versikét hallottam, és fel ébredtem! kétszeresen Ébredtem fel, az nap! (utóiratban ,hozzá tenném, hogy ez az álom, egy furcsa eseményt követett!)(Az előtte való nap volt, Napfogyatkozás,ami miatt, a hold közelebb került a naphoz!) Így a hold, Energiáit tekintve, minimálisan felmelegedett!
2016. jan. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, el írtam... Azrael, jelentése "Isten segítsége!" (Segítőket Pártfogolja!)
2016. jan. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elnézést el írtam... Azrael(Arkangyal) nevének, jelentése!:.'Isten segítsége'
2016. jan. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!