Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akar ez az álom jelenteni?

Mit akar ez az álom jelenteni?

Figyelt kérdés

Ma olyat álmodtam:

Az álmom a mamámnál történt a konyhában.

Orvos voltam,és volt nálam egy öreg néni akinek ha jól emlékszem szívbaja volt.Nos ott ülök a széken a mamám konyhájában,felállok és a folyosóról berohan 1 pasas megfogja a vállam és elkezd rázni közbe meg ordit mint vmi elmebajos a képembe.Aztán én visszaordítok egy nagyot és megijed és először elszalad(mert többször is megismétlődött ez a jelenet)utána meg elbújik az asztal mögé,de minden alkalommal ezt az orditást csinálta énmeg visszaorditok neki és megijed mindenki aki közelembe volt.Aztán a néni feláll és elmegy.Beszálgetünk és azt mondja elmegy mert jobb lesz ugy neki.Én erre elmosolyodtam és elment.Ekkor felriadtam álmomból.Talán vmi szörnyé változtam át vagy mi?

De nagyon megijedtem és vagy negyedóráig nem birtam elaludni mert féltem h valami idegbeteg beront és elkezd velem ordibálni.

Ötletek?Segitsetek légyszives mert nagyon rossz érzésem van.


2011. nov. 3. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez csak egy álom... Az álmok nem jönnek át a valóságba, nincs mitöl tartanod.
2011. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nyugii! Ne félj! ez hülyeség! Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy a kedvenc plüssállatomat, ami egy koala magamhoz ölelem és úgy alszok el xDD :D Kajakra :D

13/F

2011. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát jóvan.Félkómába hajnali 1:30-kor.De olyan valóságosan meg ugy történt hogy furi volt.Meg még a csávó jött és mintha eszméletelnül feküdnél az uton és egy csávó megráz és a pofádba ordít a végén.Azért éjszaka ez elég durva.Amugy meg volt már olyan álmom ami valóravált,de az ne ilyen volt hanem redesen a közéletből.De egész nap rosszul voltam..
2011. nov. 3. 18:58
 4/12 A kérdező kommentje:

Az a koalás történet nagyon LOL xD

Nyugi nekem is van.Egy medveeeexD

2011. nov. 3. 18:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem plüsscápa van :D
2011. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

csak?

Nekem még medve is szarvas is meg egy macska is van *-* :DDXD:'D

2011. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A koalás vok:

amúgy hány éves vagy? de amúgy a koalám tiszta édes!!de vmikor a kacsámmal megyek aludni..fasza...13 évesen kezdek rászokni arra, h plüssállattal alszok:D LoL

2011. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is 13 vok :PPP

De már kezdek leszokni.Am nkeem is van több is de én csak a medvével mek

2011. nov. 5. 08:55
 9/12 A kérdező kommentje:
Alakítsunk csoportot.Plüssállat csoport XD
2011. nov. 5. 08:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaja! csinálok egy kérdést mindjárt belinkelem xDD

a koalás voltam:D

2011. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!