Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy egy nő...

Azt álmodtam, hogy egy nő mérges lett rám és elkezdett mindenféle tárgyal dobálni (kés, balta virágcserép) én meg menekültem. Megnéztem az álmoskönyvbe semmi jót nem ígért szerintetek ez be szokott jönni amit az álmoskönyv ír? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen sajnos

reklám:

2011. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 x) ***** válasza:
Hát.. elég sokféle álmoskönyv van, általában mindegyik mást mond, mivel rengeteg mindent jelenthetnek az álmaink. Egyébként nekem nem mindig jön be.
2011. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 WorfHadnagy ***** válasza:
Az az álmoskönyv, ami nálunk szuvasodik a polcon élég érdekes. Néhány éve azt álmodtam, hogy megjött, megnéztem a könyvben és a terhességre volt valami utalás. (A mai napig szűz vagyok) :-D Sz'al lehet, hogy a virágcserép egyszerűen csak virágcserép.
2011. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!