Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? - (lovas álom)

Mit jelent? - (lovas álom)

Figyelt kérdés

Már úgy egy-két hónapja többször is úgy 5x álmodtam olyat hogy lovagolok,vagy csak lóval foglalkozom,és egyre csak kisebb lesz,összemegy.olyan szomorú hogy (az álmomban) látom hogy már nem tudok ráülni... mit jelenthet? én amúgy is szoktam lovagolni,bár nincs sűrűn lehetőségem,ez mondhat valamit az álmommal kapcsolatban? amúgy azóta hogy legutoljára álmodtam ilyet kb 2x álmodtam lovasat,de ott nem ment össze a ló. amúgy több szituáció volt,egészen más,ha valaki ezzel foglakozik privát üziben megírhatom neki részletesen is.

Amúgy szeretném ha csak a komoly válaszadók írnának,a hülyeséget írók kíméljenek! ez egy bizalmas dolog ,szóval úgy tessék vele bánni.


2011. nov. 10. 17:21
 1/1 anonim válasza:
Azt írtad hogy már régen lovagoltál, vagyis én ezt vettem le a szövegből (javíts ki ha tévedek), és szerintem tudat alatt nagyon szeretnél már lovagolni, és ezért. (ha szerinted hülyeség akkor bocs)
2011. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!