Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez normális? Fel tudom magam...

Ez normális? Fel tudom magam ébreszteni!

Figyelt kérdés
Ha rémálmom van én valahogy tudom mondani azt magamnak h Ébredjek fel és ilyenkor felébredek! Tök furi de örülök h megúszok 1 rémálmot. Amúgy viszont nagyon ritkán álmodok rémálmot.
2011. nov. 10. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt bárki meg tudja csinálni, aki nem alszik elég mélyen, vagy jól
2011. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én ílyet nem tudok de majd megpróbálom ... viszont ha alszok és tudom hogy mondjuk 6 órára fel kell kelnem akkor valahogy eszembe jut és 6 órára felkelek. talán mamámtól örökölhettem / vagy mindenki tud ilyet :)
2011. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát én tök jól érzem magam utána szal elég jól aludtam elötte de köszi a választ :)
2011. nov. 10. 22:20
 4/11 A kérdező kommentje:
hát én meg olyat nem tudok, de ez nálam csak rémálmokkor működik vagyis hát máskor még nem próbáltam. nekem még az van (bár sztem ezt mindenki tudja :D) h este az ágyban elalvás elött gondolok vmit h holnap reggel ezt meg kell tennem és megcsinálom :D eszembe jut
2011. nov. 10. 22:23
 5/11 anonim válasza:
Ez nálam is előfordult már :)
2011. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha nekem is nagyon fontos felkelnem másnap időben, akkor én is megébredek pontosan akkor:)
2011. nov. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt már párszor... rémálom kellős közepén elkezdtem szó szerint rázni magam, hogy ébredjek fel, és mikor ténylegesen felébredtem, láttam, hogy pont úgy tartom a karom, és szinte "felráztam magam" a valóságban is...
2011. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézz utána a tudatos álmodásnak, kár lenne elvesztegetned az álomban töltött időt.
2011. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utolsó elötti: az érdekes én csak simán kinyitom a szemem és bámulom a plafont O.o


utolsó: ezt kifejtenéd bővebben? :)

2011. nov. 11. 17:16
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy kösz a válaszokat :)
2011. nov. 11. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!