Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy tüdőrákos...

Azt álmodtam, hogy tüdőrákos vagyok és meg fogok halni. Van ennek valami speciális jelentése?

Figyelt kérdés
Senki nem nagyon állt ki mellettem, pedig olyan jól esett volna, ha valaki megölel és érzem, hogy együttérez velem. Nagyon sírtam és nagyon szomorú voltam.
2011. nov. 18. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a speciális jelentése,hogy félsz a haláltól és állati magányos lehetsz.Szerezz egy kutyát.
2011. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rákot kiválthatja erős stressz és egy rákot önmagában nem okozó, de hibás gén.

De a kérdésre válaszolva: mi köze lenne a valósághoz az álmaidnak?

A jelentését bármit is mondanak ne hidd el(de legalább ne vedd készpénznek), ha egyáltalán értenek is a témához, akkor sem ismernek téged és így nem tudják megmondani mit jelent az adott szimbólum számodra.

2011. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másodiknak tökéletesen igaza van. Álmot fejteni csak az illető életének, gondolatainak ismeretével lehet. Az meg itt nem érdekel senkit, vidd a rákod máshova.
2011. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolónak köszönöm.

Mindenki, akit a "rákom" zavar vagy nem érdekel, az keressen kellemesebb és érdekesebb tevékenységet, minthogy válaszol és lealacsonyodik ennek a kérdésnek a szintjére. A végén még megfertőződik és elmehet a rákba.

2011. nov. 19. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!