Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy elég fura álmom....

Volt egy elég fura álmom. Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

egy zárt udvarban voltam, asszem koala.. egyszer csak megszöktem.. egy csomó harangot kerülgetve felrepültem a tetőre.. azon át, és nagy nehezen utolértem a sok koalát, akik épp akkor rakták a tojásaikat egy szomszédos rohadt magas ház tetején.. felébredtem.. erre visszaalszok, és egy jegesmedve vagyok, akit el akarnak szintén minden áron kapni, mert rossz helyen vagyok.. szlalomozgatok, majd egy helikopterről ledobják rám a hálót.. aztán valaki kiengedett.. és talán tévériporternek álcázva jutottam ki.. és a koalákhoz kerültem megint..

Kérdem én félve..Ez mit jelenthet??:D


2011. dec. 30. 19:40
 1/7 anonim válasza:
koala? tojást rak?:| hű.
2011. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem voltál lázas? én is olyankor k***ögségeket ámodom:)
2011. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent ez az álom.
2011. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyanmaa...-.-' farkam tudja. nezz valami alomfejtot a neten vazze
2011. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem vagyok szaki, de érdekel az álomfejtés, ezért merek valamit válaszolni neked. :)

Szóval zárt udvarban tartózkodni azt jelentheti, hogy valaki, vagy valamilyen körülmény fogvatart. Talán van egy kissé erőszakos rokonod. Esetleg valami, vagy valaki miatt nem érzed magad egészen szabadnak.

A szökés, menekülés jelentheti azt hogy szeretnél elfutni a felelőség elől. De azt is jelenti, hogy menekülnél egy kínos helyzetből.

A koala... mit jelent számodra ez az állat? A koala egy laassú mozgású és lassú anyagcseréjű teremtmény, aki csak egyfajta növényt eszik meg. Mivel te koalának érezted/láttad magad az álomban, ez jelentheti azt, hogy tudod magadról, bizonyos dolgokban elég kényes vagy. De az is lehet, tudatában vagy annak, hogy neked és tárrsaidnak, meg a közösségnek sajátos igényei vannak, melyeket igyekszel kielégíteni.

A jegesmedve esetében is ki kell találnod, mit szimbolizál számodra. Talán úgy érzed, sokszor rigedség, érzéketlenség vesz körül, az emberek nem figyelnek az érzéseidre és Rád.

A harang egy nagyon erős szimbólum. Ez mindenkinek mondd valamit: közösség, hit, halál, jelzés (lásd: tűzharang)stb. Lehet, hogy ezek a harangok figyelmeztetést hordoznak (mondjuk, hogy figyelj jobban a körülötted lévő emberekre), de az is lehet, hogy sok közösségben otthon érzed magad, vagy pont hogy ki akarsz kerülni bizonyos társaságokat, köröket.

A tojás is erős szimbólum... Lehet, hogy úgy érzed, lemaradsz a gyermekvállalásról, aggódsz, hogy már mindenkinek van csemetéje, de neked még nincs, vagy túl magasnak érzed a gyermeknevelés követelményeit. Ha fiatalabb vagy, lehet, hogy foglalkoztat a gyermekvállalás, de az is lehet, félelemmel úgy érzed, míg a többiek már rég alkottak valamit, addig te még semmivel nem hozakodtál elő.

A többit hasonló módon elemezd. Mit jelent számodra a helikopter? A tévériporter...

Az álmok úgy vélem nem mondják meg a jövőt, de utalnak a lelki eseményekre és mint egy spirtuális erősítő, megmutatják mi zajlik a lelked mélyén. Idegen csak úgy fejtheti meg az álmodat, ha sokat tud személyedről, életedről. Legjobb, ha megfejted magadnak. :)


Ja, és egyaltalán ne félj az ilyen álmoktól. Nincs ebben semmi abnormális, sem félelmetes. Amúgy kellemes álom volt? Jónak, izgalmasnak, látványosnak élted meg?

2011. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy koala vagy. Szerintem nézd meg a szüleid és hasonlítsd magad hozzájuk. Ha nagyon szőrös vagy akkor szerintem kérdezz rá, hogy nem e fogadtak téged örökbe az állatkertből.
2011. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok coalát ittál lefekvés előtt. :)


Mindenesetre valamilyen helyzetből Te menekülnél, de valahogy mindig visszakeveredsz ugyanabba a közösségbe.

2012. jan. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!