Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki nem tudna segíteni nekem ?

Valaki nem tudna segíteni nekem ?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon fura álmom,és azt szeretném kérni tölletek,

hogyha valaki ismer egy olyan szájtot,ahova leirod az álmod és ott egy doki vagy egy álomfejtő megfejti akkor  nem bánom ha kisegítene....

Tényleg bazi nagy baromság de kíváncsi vagyok hogy mi 

lehet az üzenete...előre is kösz!


2012. jan. 6. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le nekem! Megfejtem!
2012. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
josno.hu címu oldal.Be kell regisztrálnod de szerintem megéri:-) Van ott joslás, tanácsadás, álomfejtés is.Probáld ki.Szerintem érdekes.-)
2012. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!
2012. jan. 6. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:

A josno.hu oldal egy vicces próbálkozás, deka jós nem ül mögötte. Teljesen hektikusan-véletlenszerűen adja a válaszokat és a tanácsokat, úgy hülyeség ahogy van. Élő személy által adott választ ott nem találsz.


Egyébként általánosságban senki nem fog neked ingyen válaszolni. Ki az, aki erre szánna időt és pénzt? (nem munkával töltött idő pénzbe kerül).

2012. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
No jo de az álomfejtéshez nem kell jos.Lényegében vannak álomfejto konyvek is interneten is.Igaz hogy csak általánosságban írják le de az álom is mindenkinél mást jelenthet.A josno.hu is lényegében valami álomfejto lexikon szerint generálja.De utána lehet nézni máshol is
2012. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!