Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy nagyon különös...

Volt egy nagyon különös álmom, amit nem tudok sehogy sem helyre tenni. Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
20 éves vidéki srác vagyok. Teljesen normális, átlagos életet élek. Lényeg: Budapesten jártam álmomban és tömbházak közt mentem. Nagyon ramaty állapotban voltak, az ablakok ki voltak törve. Kint világos volt, egy járókelőt sem láttam. Én kíváncsiságból bemásztam egy ablakon. Korom sötét volt, alig láttam valamit. Végül feljutottam egy nagy hengeralakú homokba vájt terembe, ahol körbenéztem és végig hullák voltak, volt aki oda volt szúrva valami csővel a plafonhoz volt aki kötélen lógott. De tele volt. Végül elindultam kifelé és a kivezető ajtó elé leesett egy és elkezdett felém közeledni. Ennek hatására elkezdtek sorban potyogni és mind jött felém. Lassan mozogtak, el tudtam szaladni. Ahogy kijutottam, találkoztam a valóságban is nővéremmel, akinek nem indult be a kocsija és épp azzal bíbelődött. Elmeséltem neki mi történt és a kezembe nyomott egy egykezes puskát. Én visszaszaladtam a garázsba, ami már tőlünk vidékről nyílt a pesti hengeres halottszobára és elkezdtem lövöldözni, de a hullák meg sem mozdultak, ekkor kinyílt a garázskapu és kommandósok jöttek, én nagyon örültem hogy végre megmentenek, ők viszont a szemembe világítottak, eldobatták velem a fegyvert és mondták hogy én csináltam a hullákat...akkor keltem fel.
2012. jan. 16. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
sok volt a resident evil
2012. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A resident evil sorozatot imádtam, de ez az álom teljesen más volt.
2012. jan. 16. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A rémálom az amikor az agy a már metörtént emlékeket (keveri) a filmben látott részletekkel vagy csak fel voltál pörögve és az agyad nem kapcsolt ki teljesen.
2012. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval életem során jártam hullákkal tűzdelt teremben. Mert filmben ilyet még nem láttam! Vissza lehet vezetni ezt a születésre, ahol mindenki meghal csak te érsz célba??
2012. jan. 20. 00:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak az agyad vetített ki valamit.
2012. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!