Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam 2x is hogy az...

Azt álmodtam 2x is hogy az egyik legjobb barátnőmmel szerelmesek voltunk egymásba. Ez mit jelenthet? Nem vagyok leszbikus.

Figyelt kérdés

eszembe sem jutna úgy közeledni a barátnőmhöz,d ez az álom felkavart. aki tud segítsen légyszives!

15/L


2012. febr. 5. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig minden amit álmodsz az átélt/elfojtott/vágyakozó élmények keveréke. Persze az arány változhat és az is ahogy a tudatalattid ezt a közlésedre akarja adni. Bár mondjuk lehet nem mindig "közölni" akar valami legfeljebb csak kitombolgatja magát néha. Akárhogyis nézzük az hogy a barátnődbe "szerelmes" vagy, az benned van, legfeljebb eddig nem tudtál róla. Nem azt mondom hogy leszbikus vagy, hanem hogy nagyon szereted őt olyannyira hogyha nem lány lennél akkor bele is habarodnál. Nem tudom hogy állsz fiúk terén, volt-e már van-e most kiszemelt de lehet hogy valami féle negativ élmény váltotta ki ezt az álmot (régi vagy mostanában történt esemény ami felkavart, vagy épp nem vettél/nem akartál tudomást venni róla). Úgy gondolhatod mélyen belül hogy a barátnőd az aki megért vigyáz rád, vele mindent megbeszélhetsz és legszivesebben inkább belé lennél szerelmes nem pedig egy "bunkóba". Vagy tudom is én.

Másik lehetőség hogy leszbikus vagy, esetleg még nem tudsz róla (vagy nem akarsz róla tudomást venni tudatosan) és ez a tudatalattidban raktározódik el. Végülis csak évek kérdése és kiderül. Ha genetikailag az vagy akkor felesleges izgulnod mivel úgyis előjön egy idő után (mert még csak most kezd el kiforrni a szexualitásod), és úgyis ugyanolyan ember leszel mint más ettől nem kell megijedni. De azért ezt még nem gondolnám én sem egy egyszerű kis álomból, tehát ne vedd ezt annyira komolyan :))

Nem vagyok ezós meg semmilyen természetfeletti hülyeségben nem hiszek, viszont hiszem hogy az emberi elme nagyon szép és összetett szóval ennek a függvényében irtam a válaszom. Remélem segittem üdv!!


20F

2012. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A félelmeinkről is álmodunk, de azokról vagy szinte soha vagy minden alkalommal. Ejnye.
2012. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!