Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha szerelmesek belém álmomban,...

Ha szerelmesek belém álmomban, az mit takar, mi játszódik le a fejemben?

Figyelt kérdés

Nem volt semmi extra, csak voltunk egy nagyon szép és kicsi tó mellett és hintáztunk páran, és odajött az egyik fiú, és ő lökte a hintámat, meg jött utánam, mikor bementünk úszni a tóba és folyton nézett... Nagyon nagyon jó érzés volt, egészen olyan, mintha ébren lennék és szerelmes lennék (pedig valójában még soha nem voltam szerelmes). És tudtam, egyszerűen 100%-ra biztosan tudtam, h az a srác szeret engem. Ez mit jelenthet? (Ja és annyit hozzáteszek, h nincs kapcsolatom, nem is nagyon volt még komoly, de nem idegeskedem miatta, tehát tényleg nem értem. :))

21/L


2012. febr. 14. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Te most komolyan vadidegen emberektől kérded, hogy mi játszódik le a TE fejedben? :)

Álmodtál egy szépet. Van ilyen.

Vagy. Tudat alatt már hiányolsz egy fiút, aki szeret.

Vagy. Láttál valami romantikus filmet, és a tudatod így dolgozza fel a látottkat.

2012. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm... jogos. Néha azt hiszem, h vannak űberokos emberek és megmondják helyettem a frankót. :) De azért köszi a választ. :)
2012. febr. 15. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy még soha nem voltál szerelmes, pedig az álmodban megjelenő tó arról szól, hogy gazdag érzelmi életet élsz ebben az időszakban. A hinta arról üzen, hogy nem tudsz választani két lehetőség között. Tehát a valóságban is lehet körülötted valami, csak bizonytalan vagy, pedig nagyon vágyódsz arra, hogy bekopogtasson a szerelem az életedbe.
2012. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2012. febr. 21. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!