Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy medvevel almodtam. Mit...

Egy medvevel almodtam. Mit jelent?

Figyelt kérdés
A medve tudta hol vagyok es meg akart tamadni, de en bezarkoztam a lakasba...talan meg arra is rajott, hogy a kilincs hogyan mukodik. Egy ket reszletre meg emlekszem pl hogy anyukam dolgozni indult, de vissza akartam tartani, o megis kinyitotta az ajtot es siman kisetalt. A maci figyelmet pedig magamra akartam terelni, hogy ne bantsa ot. Innen a sztori megint ugyanaz, hogy en magamra zartam az ajtot.
2012. márc. 5. 11:26
 1/10 anonim válasza:
Jó cimboraság, kedves cinkosság. Medve, ha ijesztő: egy barátod árulása. Játékmedve, mackó: olyanhoz vonzódsz, akit kicsit kelekótyának tartasz; keresed az olyan kapcsolatokat, ahol gyámkodhatsz. Jegesmedve: erőltetett komolyság; a könnyedség hiánya.
2012. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
UH o.O koszonom a gyors valaszodat! Egy hatalmas elethu barnamedve volt... -.-
2012. márc. 5. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Medve. Nyereség a játékban.


R. M. szerint: táncoló medve jegyzi, hogy ostoba emberek bajt okoznak. Medvével birkózni: bátor cselekedet.


Medvefejű ember: jegyez telet, havat, hívatlan vendéget. Medvesonkát enni: reménység. Medvebőr: megtiszteltetés. Medveketrec: öröm. (1833.)


Medvékkel utazni az országúton: jegyez utazást, melyhez nem sok kedvünk lesz. (Gvadányi.) Medvetáncoltató: mutat fiatal nőt. (S. j.)


Medveketrecbe záratni: mutat nagy változást, amely egy idegen városban vár reánk. Útonjárónak medvével járni: mindig kétséges utazás. (Lipcsei.)


Megcsalni férjet: betegség, mást: szerencse.

2012. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Oroszországra utalhat. Mostanában elég sokat beszéltek Oroszországról az elnökválasztás kapcsán, ők meg ahogy azt valószínűleg te is tudod, maci fetisiszták.
2012. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Sok a medve a környéketeken , és valakivel beszéltetek is róla
2012. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Lefekvés előtt wc-re kellett volna menned. :)
2012. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Kezd becsúszni a sport szelet a naciba.
2012. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De vicces egynémelyik válasz:D:D:)


Ezeket találtam:


Medve által üldözöttnek lenni,vagy medvét látni álmunkban rendszerint zaklatott,hosszú hónapok után szoktunk.


A medve megjelenése álmainkban - legyen az bármilyen fajta - általában nehézségek, akadályok feltűnését jelentheti valós életünk minden területén. Sokkal nehezebben fogjuk elérni céljainkat. A nők számára a medve megjelenése az álomban egy olyan féltékeny, gyülölettel teli nőszemély felbukkanását vetíti előre aki munkahelyi problémákat okozhat.


Ha ijesztõ: rád leselkedõ veszély, melytõl csak egyedül menekülhetsz.


medve: rágalmazás


Nyereség a játékban, legyen az kártyajáték, vagy bármilyen sportjáték.

2012. márc. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8/8 koszonom a segito valaszodat! azt hiszem ebbol rajottem mit jelenthet!

de azert a tobbiek valaszai is viccesek! hehe :D

2012. márc. 6. 12:07
 10/10 anonim válasza:
Szerintem valaki megfog látogatni a Mormont házból....Valar Morghulis!!
2014. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!