Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam egy barátnőmről,...

Azt álmodtam egy barátnőmről, hogy a húgom és szerelmes vagyok belé. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ilyen furcsát még nem álmodtam. Van egy lány, akivel nagyon jól kijövünk. (Srác vagyok.) Ugyanazokon a vicceken nevetünk, tökéletesen megértjük egymást, egy húron pendülünk, könnyesre nevetjük magunkat együtt. Sokat ölelgetjük egymást, néha puszit adunk egymásnak. Úgy érzem, hogy szellemileg tökéletes pár lenne számomra. Ráadásul nagyon szép is. De szexuális vonzalmat mégsem érzek iránta, pedig mindig szoktam a jó csajok iránt. Beszéltünk már arról, hogy milyenek lennénk egy párnak, de elvetettük, ráadásul már külön városban, sőt országban élünk néhány hete.


És a minap azt álmodtam, hogy ő a húgom. (Azt tudni kell, hogy tényleg van egy húgom, aki a legjobb barátom is egyben, mindent megosztunk egymással és nagyon szeretjük egymást.) Az álmomban viszont úgy volt a húgom ez a lány, hogy közben halálosan szerelmes voltam belé. Még ébredés után is éreztem ezt az érzést. És az álmomban szörnyű érzés volt, hogy a húgomba vagyok szerelmes, aki nem lehet az enyém. Kerestem a megoldást, de nem találtam.


2012. márc. 22. 00:57
 1/3 anonim válasza:
26%
csak egy álom,semmit nem jelent.
2012. márc. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden álomnak személyes jelentése van. Mivel mondtad, hogy a húgod neked a legjobb barátod, és a neked tetsző lány álmodban a húgod volt, tudat alatt azt érzed, hogy ezzel a lánnyal is ha összejönnétek, az nem csak a kedvesed lenne, de a legjobb barátod is egyben (ami szerintem nagyon jó kombináció, ha a társad barátod is egyben)

Szerintem nem jelent ez semmiféle beteges érzést, csak ezt, amit fent írtam :)

2012. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
80%
Freud elsírná magát gyönyörében ha ezt az álmot hallhatná... :)
2012. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!