Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálom! Mit jelenthet, mire...

Rémálom! Mit jelenthet, mire utal? Rettegek azóta!

Figyelt kérdés

Álmomban kidobtam a babámat az ablakon!!!

Nem tudok szabadulni tőle!!!!

Segítsetek!!!



2012. márc. 24. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél "álmok jelentése" könyvet, és abba mindenre van válasz.


A tesómnak is van , 1 időben megnéztem az álmaim jelentését , -mind úgy kezdődött -

Szexuális beállítottságú álomban volt része...........

És akkor voltam 13. :D


Általában azt mondják , amit nem sikerült aznap megvalósítani azt álmodban fejezed be........

Hát ez esetben kétlem ,

Sajnos nem tudom , de baba-baba, vagy gyermek baba ?

2012. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fuuh.. az biztos rossz lehet :(

Amúgy ezen az oldalon lehet megtalálhatod :

[link]


Én is próbáltam keresni és ezeket találtam [remélem segít :| )


-baba (felnőttálomban)

Játszadozás valakinek az érzelmeivel, például hitegeted hogy csak őt szereted, miközben több vasat tartasz a tűzben. Férfiálomban hajas baba: gyengéd és titkolni való érzelmek; furcsa vonzalom.


-csecsemő, kisbaba

Szomorúság, kiszolgáltatott helyzet. Várandós álmában: félelem a szüléstől. Fiatal lány álmában, akinek még nincs gyermeke: tudat alatti vágyakozás a gyermekre. Idegen csecsemőt találni: egy régen elkövetett hibád emléke: Csecsemő, ha beszél: intelem, amit nem veszel komolyan. Világító csecsemő: régi, nagyon szomorú emlék; jóvátehetetlen mulasztás.


Én csak ennyit találtam :| .... lehet , hogy nem segített semmit de többet nem találtam. Pedig próba szerencse alapon próbáltam ._. .


Amúgy még találtam valamit.

TÁRGYAK


ablak

- Rálátás a világra és a külvilág rálátása személyiségünkre és életünkre.

- Személyiségünk nyilvános és belső világa közti óvatos viszony.

- A szem jelképe.


Gyermek: Minden álmoskönyv szerint általában szerencse.


Kerner szerint: gyermekágyasság: veszteség a gazdaságban. Gyermekcipő: rossz hír, kellemetlen levél. Gyermekruha: lebetegedés. Játszó gyermek: nagy öröm. Gyermekkel veszekedni: bánat. Gyermeket örökbe fogadni: viszály. Gyermeket elesni látni: nagy óvatosságra int. Gyermeket keresztelni vinni: gyermekáldás. Gyermekhalál: nagy gond.


1756-os könyv szerint: gyermeket látni: férfinak jó, leánynak igen nem jó. Szép arcú gyermek: különös szerencse.


A lipcsei nagy álmoskönyv szerint: kisgyerek: veszekedés jele. Gyermeket háton vinni: nagy pörpatvar. Saját gyerekét látni, ha fiú: jó; ha leány: rossz. Idegen, szép gyermek: mindenkinek öröm. Gyermeket lopni: gondjaid örökös elvetését jelzi. - Más magyarázatok: gyermek dajkával jegyez könnyed megismerkedést egy leánnyal. Gyermek egy szakállas férfi karján: áldott nőnek fiút jelez. Gyermek teknőben vagy vízben: leányt mutat.


Ennyit találtam. Remélem segítettem vele ha nem is valami sokat.... de egy halvány fogalmat arról, hogy mit jelenthet :).

2012. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Semmi pánik! Az emberben van egy csomó elfolytott félelem, szorongás, aggódás esetleg harag, ami össze vissza keveredik a tudatalattiban álmodáskor. Pl ha elkezdődött az álmod valahogy, és közben nyekergett a baba így beleszöted őt is.. Az álom nem Te vagy, és általában nem jelent semmit! Néha igen, de többnyire csak a tudatunk rendezgeti a napi mozaikokat. Mivel sokat vagy a babával, sokszor bekerül az álmodba. Ne aggódj ezen! Egyszerűen volt egy rémálmod.. Háát én néhány álmomt le sem merném írni olyan brutál. Nem gondolom, hogy ezen aggódnom kéne..
2012. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. márc. 25. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!