Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor álmodom halakkal,...

Sokszor álmodom halakkal, akváriummal (amúgy van is akváriumom). Az álmomban a halak a padlón hevernek és visszarakosgatom őket, nagyon vigyázok, nehogy valami bajuk legyen, mégis rájuk lépek, vagy megsebesítem őket. Ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
De olyan is volt, hogy a fürdőkádban voltak és volt amelyik a lefolyón "távozott", minden igyekezetem ellenére nem tudtam megakadályozni.
2012. máj. 10. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álmok általában az általad megélt, látott dolgokat vetítik eléd. Mindazt ami volt, legyen az tudatosan érzékelt, vagy tudat alatt. Így helyszínek, személyek, történések, egyszer, vagy többször láttad őket. Maguk a gondolatok, félelmek, vágyak is megtestesülhetnek az álmodban.

Te magad adtad meg a választ a kérdésedre. Van egy akváriumod. Halaid is talán vannak, akikért valamennyire felelősséggel vagy, nehogy elpusztuljanak. Ez az aggodalom jelenik meg az álmodban. (Ha nincsenek halaid, de akvárium az már van, akkor azt mutatja az álmod, hogy bár vágysz halakra, félsz, hogy nem tudnád gondjukat viselni, és elpusztulnának.)

2012. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez igaz is, mert valóban nagyon odafigyelek rájuk, felelősnek érzem magam értük, de az életem történéseivel nem lehet kapcsolatban ez az álom?
2012. máj. 10. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nyugodj meg. :)

Ezt most tényleg egyértelműen vissza lehetett vezetni arra, ami kiváltotta. Vagyis az akvárium és halak megléte, és a róluk való felelősségteljes gondoskodás.

2012. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!