Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy megcsal a...

Azt álmodtam, hogy megcsal a párom, a legjobb barátnőmmel. Mit jelenthet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
A párommal másfél hónapja vagyunk csak együtt és imádjuk egymást. A legjobb barátnőmmel a napokban békültem ki, és a mai nap azt álmodtam, hogy a barátommal voltam valahol, de tudtam, hogy a többi ismerősöm is ott van. Elmentem valahova, úgy 5 percre, és mire viszejöttem a legjobb barátnőmet kényeztette, puszilgatta a nyakát stb. Hirtelen felkeltem és azt vettem észre, hogy tiszta könny az arcom, és nem kapok levegőt. Mit jelenthet ez az álmom?

2012. máj. 19. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ettől félsz. Semmi mást
2012. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja.
2012. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Bizonyára úgy érzed,h. a barátnod jobban néz ki,mint te,szorakoztatóbb is.Ezért az álomban a szorongásod,félemed jelenik meg.Bízz onmagadba!Hisz téged választott a fiú-Ezeket a gondolatokat meg hesegesd el.Ha barátno,ugy se tenne veled ilyet,hisz azért barátno.Ne is beszélj errol senkivel!
2012. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Igen senkivel nem beszélnék erről. El sem tudom képzelni, hogy a barátom ilyet tegyen barátnőmről se, akinek be se jön a párom. Csak annyira furcsán hatott rám ez az egész, és mikor felhívott kicsit furcsábban is beszéltem vele. Tudom, hogy nem csinálta, csak álmodtam, de valahogy még is kihatott rám.

2012. máj. 20. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!