Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az ámom?

Mit jelenthet ez az ámom?

Figyelt kérdés
Álmomban egy kisbaba volt a karomban, magamhoz emeltem és mosolyogva nézett rám. Úgy éreztem, elmerülök a szemecskéiben és egyre erősebb szeretetet éreztem iránta, majd azt, hogy az életem árán is megóvom és szeretni fogom mindig. Olyan anyai ösztön-szerű érzés (azért írom így, mert még nincs gyerekem). Gyönyörű arcocskája volt, szöszi pici hajacskája és hatalmas tiszta kék szemecskéi. Valamikor hajnalban álmodtam de még most is itt van a kép előttem, az érzéssel együtt.

2012. jún. 7. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben mi foglalkoztat, milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz vagy utálsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez lehet a vágyaid kivetülése, vagyis magyarul annyi az egész, hogy tudat alatt nagyon szeretnél már gyereket. :)

Esetleg lehet jósló álom, vagyis a tudatalattid így üzente meg, hogy úton van a baba. :)

Elvontabb esetben jelentheti azt, hogy valakit feltétel nélkül szeretsz, úgy, ahogy az anyukák a gyerekeiket. :)

2012. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!