Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek után félek megismerni....

Ezek után félek megismerni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég hosszú a történet de megpróbálom rövidre fogni....

A szituáció a következő:

Van egy srác akinek tetszem és már 2x3x voltunk randizni is.

A haveri körben mindenki tiszteli, szereti őt, fiúk-lányok egyaránt.

A srác átlagosnak mondható(szóval nem egy marha jó képű casanova), viszont olyan elragadó személyiséggel rendelkezik, hogy véleményem szerint bármilyen csajt az ujjai köré tudna csavarni egy pillanat alatt (bár nem tudod hogy idáig hány kapcsolata lehetett).

Most én vagyok a kiszemelt "áldozat".

Nekem is bejön a srác, és nem nézném ki belőle hogy átverne vagy ilyesmi.... de félek a csalódástól.... főleg az után hogy ma éjjel álmodtam egy olyan dolgot amiben egyik ismerősöm elmesélte hogy valójában nagy nőfaló és mindig mással kavar...stb.

és amikor felébredtem nagyon beparáztam...

mi van ha tényleg igaz ez?! :S

Vagy csak azért félek mert még nem ismerem őt? Csak pár hete találkoztunk először és érthető, ha nekem a legjobb oldalát akarná megmutatni, de egyszerűen nem tudom elképzelni hogy ilyen lenne...nagyon sok lány barátja van és nem szokott náluk bepróbálkozni....

lehet hogy rossz témához írtam ezt de igazából az álom része érdekel a sztorit csak azért írtam hogy képben legyetek...ha tudtok álmot fejteni vagy bármiben tanácsot/segítséget adni azt megköszönném

20/L



2012. jún. 17. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Ha naponta emlékszel arra, hogy mit álmodtál, és megvizsgálod az álmaidat, rájössz, hogy annak fele sem szokott a hétköznapok során "bejönni"

2. Ha évente csak 2-3 álomra szoktál emlékezni, akkor lehet, hogy ennek "üzenet" értékű jelzése van, nem árt egy kicsit alaposabban utánanézni a dolgoknak, mielőtt komolyabb érzelmeket táplálnál iránta.

2012. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért álmodtad ezt, mert az egyik ismerősöd azt mesélte, hogy nőfaló, és mindig mással kavar.

Az álomtól függetlenül lehet igaz, bár szerintem, ha olyan nőfaló lenne nem próbálkozna már hetek óta. De lehet ebben nincs igazam. Szóval meg kell ismerned, kipuhatolnod milyen, és azután belevágni valami nagyobba.

2012. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

utolsó!

nem az egyik ismerősöm mesélte és azért álmodtam ....hanem magában az álomban volt az hogy egy ismerősöm mondta..érted? :)

viszont azt is hozzá kell tennem hogy egyik ismerősömmel kb. 1,2-2 hónapja egy buliban lefeküdtek (de nem szerelemből, csak nagyon be voltak rúgva és állítólag ezért... :S

de azóta nem is találkoznak, nem beszélgetnek, szóval semmi kapcsolattartás nincs köztük....(csak egy futó kaland volt)....lehet hogy ennek a hatására álmodok most ilyeneket? :S mondjuk akkor én még nem ismertem őt...csak ezuán találkoztunk rá 1 hónappal kb.

2012. jún. 17. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
20 évesen egyáltalán minek aggódsz azon, ha egy fiú nem akar túl komoly kapcsolatot? Egy rövid de annál jobb kapcsolat sokkal többet ér (tapasztalat szinten) mint egy akár évekig húzódó de lagymatag. Majd 30 évesen kezdhetsz ilyenek miatt aggódni mikor már gyereket akarsz.
2012. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne félj, de ne is kapkodj el dolgokat. A férfi mindig is férfi marad = azt értékeli igazán, amiért keményen meg kell dolgoznia. Ami könnyen az ölébe hullik, azon könnyen tovább is ad. Ha pedig nem kap meg valamit (valakit), de még nem is szándékozik tartós kapcsolatot létesíteni és családot alapítani, gyorsan továbbáll onnét, ahol hiába kopogtat, nem fogadják tárt karokkal.


Nézd meg, hogyan reagál, ha nem teszel neki rögtön a kedvére, harcol, küzd-e érted, vagy csak símán továbblép.

2012. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:19-es

30 évesen akarjon gyereket? Mostmát nyugodtan lehet komoly kapcsolata, 22 évesen meg már gyereke. A fiatal szülőktől származó gyerekek a legegészségesebbek, legokosabbak, legszebbek. (Fiatal: min. 22, max. 25 a nő, a férfi lehet 30 is!)

Kérdező: Az álmokról mindenki mást mond. Van egy olyan elmélet is, hogy az álmok az aznap történteket dolgozzák fel fantáziadús, érdekes formában, bár én ezzel nem értek egyet, mert egyik álmomban sem volt semmi, ami hasonlított az előtte lévő napomhoz... De szerintem egy álom ne álljon közétek!

2012. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, biológiai szempontból lehet, de majd rájössz, ha 20-22 évesen bevállalod, azért mert a többi ezt súlykolja (milyen alapon is?), akkor 30 évesen könnyen azt fogod találni, hogy a pokolba kívánod a napot mikor így döntöttél, mert:


1. Nem élted ki magad

2. Nincs elég élettapasztalatod, érzelmileg éretlen voltál egy komoly kapcsolat fenntartására

3. Nem teremtetted meg az anyagi hátteret


És bizony akkor jön a kiégés, félrelépés stb. Olvasd el ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__30..

2012. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!