Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha egy bizonyos...

Mit jelent az ha egy bizonyos dolog szinte minden álmodban megjelenik?

Figyelt kérdés
Például régebben minden álmomban voltak kígyók amik meg akartak harapni de sosem sikerült nekik, de mostanában minden álmomban tűz jön ki a kezemből,mintha szuper erőm lenne vagy ilyesmi. Van mikor rosszra használom az álmomban, például megölök vele egy öreg nénit, de van mikor jóra, például meg mentem egy lány életét. Mit jelenthet mindez?
2012. jún. 22. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a kigyók, gondolom, egy félelmed, rettegsz tőlük. a tűzre azt mondanám, ki akarsz tünni a tömegből, különleges akasz lenni.
2012. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan lövésem sincs, de mióta meghalt a nagypapám, azóta szinte minden álmomban szerepel. (mivel erős érzelmi kötelék fűz hozzá)
2012. jún. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Félelmek is megjelenhetnek az álmokban, illetve az olvasott könyvek, nézett sorozatok, filmek anyaga is. Ebből is táplálkozhat az álom, valószínűleg most is erről van szó.
2012. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az ellenkezőjét álmodom:D A kígyók meghajolnak előttem őriznek valamit,de nem tudom,hogy mit:D ,és arany színű szárnyaim vannak,és őskori hüllők védenek meg különböző dolgoktól,és fénylek arany színben ("néha")! Am... meg nekem fény pajzsom van,és 1x megvédtem egy ítélő szerű árnyék lénytől( vagy csontváz szerűségtől,egy ismeretlen fickót:D
2012. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!