Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy álomról lenne szó. (? )

Egy álomról lenne szó. (? )

Figyelt kérdés
Szóval, azt álmodtam,hogy beszélgetek törökül(imádom ezt a nyelvet, de nme tudok törökül beszélni, csak néhány szót). És de tényleg, törökül beszéltem, mert mikor reggel felkeltem, emlékeztem néhány mondatra, amit beírtam a fordítóba, és értelme is volt! de nem is tudok törökül....

2012. júl. 1. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:
ráadásul azzal a fiúval beszéltem, akibe szerelmes vagyok (a való életben még nem beszéltünk, csak egyszer mondott valamit, hogy Léci ne hidd el nekik, hogy szerelmes vagyok beléd). Azért kezdtem el törökül tanulni, mert, áh, csavaros, szóval leírom.: Sose figyelgettem, a suliban 2 korosztállyal jár felettem, de amúgy csak 1 év van köztünk, mert én rúgtam egy évet. És 1szer, a Szív útjai zenéje eszembe jutott, az ő képével. És akkor akkorát dobbant a szívem, pedig se a számot nem ismertem, és még a fiút se figyelgettem, fel se merült bennem, hogy egyszer szerelmes leszek belé
2012. júl. 1. 19:47
 2/5 A kérdező kommentje:
ha nem ismernétek a zenét, itt van: http://www.youtube.com/watch?v=IEB7fFxbsQ0
2012. júl. 1. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álom az, mikor az agy a nap eseményeit dolgozza fel. Lehet, hogy valahol hallottad azt, és csak tudat alatt megjegyezted! Am ez volt velem is, csak németül! :))))
2012. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez elég egyszerű. Imádod a török nyelvet, és törökül tanulsz.

--> álmodban törökül beszéltél, és értelmes mondatokat

Szerelmes vagy egy fiúba.

--> és lám, ez a fiú feltűnt álmodban, mint valaki, akivel beszélgetsz


Szerintem már akkor tetszett neked a fiú, amikor megláttad. De bemagyaráztad magadnak, hogy nem. Én is kb. úgy voltam vele, mikor megtetszett egy fiú, hogy „Ááááá kizárt dolog” azután mégis nappalom-estém arról szólt, hogy rá gondoltam. De alig mertem magamnak is elismerni, hogy teljesen belehabarodtam.

2012. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Privátban nem válaszolok, nem véletlen titkos a nevem, de itt leírom a válaszom: Természetesen nem baj. Miért lenne az?
2012. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!