Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szivárvánnyal álmodni jót...

Szivárvánnyal álmodni jót jelent. De mit jelent a dupla szivárvány?

Figyelt kérdés

A szüleim szobájának ablakából láttam,az utcánkban.Az égen két csodálatos szivárványt :)de még élőben sem láttam ilyen szépeket!

És lenne még egy kérdésem:mit jelenthet,ha azt álmodom,hogy hánytam és következő éjjel meg azt,hogy volt egy csodaszép menyasszonyi ruhám? de tényleg,olyan szépen még élőben soha nem láttam.

És miért álmodok szélsőséges dolgokat? Valami vagy csodaszép,vagy nagyon csúnya?


2012. júl. 8. 09:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lehet-e hozzá valami köze,de szerelmes voltam 4 hónapig viszonzatlanul.De azon már túl vagyok.
2012. júl. 8. 09:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szivárvány - jó

Dupla szivárvány - dupla jó

2012. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha veszel egy csomag győri édes duplajót, akkor már teljesült is az álmod egy része.
2012. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Huuu az nagyon jót jelent.

Nemrégiben volt az álomverseny , nem tudom figyelted e de a bajnok 4 szivárványt tudott álmodni+zöld rétet és nyert...

Szerintem ha ezt fejlesztenéd, pár év múlva neked is menne talán 3.

2012. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Neverwalkalone válasza:
Hidd el tudat alatt még nem vagy túl, főleg ha viszonzatlan volt. Ha erősen érezted és igaz volt, akkor bármilyen akár apró esemény is előidézheti napközben. Ami után szélsőséges álmok következhetnek az éjjel :)
2012. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!