Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Foggal kapcsolatos álom. Mit...

Foggal kapcsolatos álom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

van ket fogam hatul egymas mellett,amellyek bevannak tomve.

mind a 2ot kiszedtem,mint valami protkot,talan,mert meglazult. nagymamam tojast fozott a gazon es abba beleraktuk,ezt is talan azert,mert hogy akkor vissza tudom tenni. ami egyebkent nem sikerult. a ket fog egybe volt. (es egyebken valoban bevannak tomve a fogak a valo eletben is.)

bocsi az ekezet miatt..



2012. júl. 17. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mivan? hülye vagy megint
2012. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én úgy tudom foggal álmodni általában halált jelent. Nekem ez be is szokott jönni. Ha valamilyen formában foggal álmodok, egy bizonyos idő elteltével tényleg meg is hal valaki. A barátnőmnél is be szokott igazolódni ez. Nem feltétlenül családtaggal történik baj!!! Az egyik álmoskönyv is azt írja, hogy halált jelent. Persze ez ettől még nem "szentírás" :) szóval ne ijedj meg!
2012. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Álmoskönyv

Fogat enni: halál. Fogad, ha kihull: egy atyádfia meghal.

1756-os szerint

Fogadat szádból kiszedni: siralom. Első fogat elveszíteni: nehéz felejtés. Fogaid, ha mind kifutnak: egészségesnek gonosz; betegnek egészséget jegyez. Fogaid, ha összenőnek: tévelygés, visszavonás. Rothadt fog, ha kihull: jó. Fejér fog, aranyos fog: jó. Fog viaszból: szörnyű halál. Fog fehérónból: kisebbség. Üveges fog: halál. Ezüst fog: gazdagság. Fogaid, ha másodszor nőnek: jó. Fogaidat tisztítani: nagy ártalom. Fogaid, ha elédbe esnek: gyermekeid halála. Fogaid nyelveddel kitolva: dolgaidnak jó vége.Ennyit találtam a dologról!

2012. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fogadat szádból kiszedni: siralom.

Fogaid, ha összenőnek: tévelygés, visszavonás.


Talán ezek igazak rám nézve. A siralom mit is takar pontosan? Szenvedéssel teli állapot. ?

Én is úgy tudtam, hogy a fog a halállal kapcsolatos, ezért is tettem fel a kérdést.De ezek szerint, talán másra is utalhat? Úgy a fogaimmal nincsen probléma, ezért sem értettem, hogyan jött így most. Általában olyanokról álmodom, ami aktuális, vagy nem rég történt velem stb..


Köszönöm, hogy összeszedted! Volt amit én is megtaláltam ezekből, de nem mindet. :)

2012. júl. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!