Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban egy boci mintás...

Ha álmomban egy boci mintás karkötővel kérte meg a kezem, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

Reménytelenül szerelmes vagyok egy tőlem 9 évvel idősebb pasiba. Álmomban letérdelt elém és egy boci mintás karkötővel kérte meg a kezem (tényleg van olyanom egyébként). :D

Ez jelenthet valamit? (ne humorizáljatok :P)



2012. aug. 10. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Bele zúgtál, sokat gondolsz rá, ezért álmodtál róla. :)

Nem jelent semmit.

2012. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már olyat, hogy az aktuális plátói szerelmem megkérte a kezem.... éppen csak a férjem előtt nem álmodtam ilyesmit :D Úgyhogy szerintem ezt nem kel túl komolyan venni.
2012. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért álmodtál vele, mert tetszik neked a pasi. A boci mintás karkötőről az jutott eszembe, hogy nem gondolod úgy, hogy ő téged fiatalnak tart/tartana egy közös párkapcsolathoz?
2012. aug. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tényleg úgy gondolom néha, meg persze tetszik a pasi, meg minden, csak nem tudom mit csináljak, mert még nem adott semmi egyértelmű jelet.
2012. aug. 12. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!