Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az almom?

Mit jelenthet az almom?

Figyelt kérdés

Almodtam egy szabadon szallo brana madarrol, aztan a madarat kalitkaba tettek majd kek lett nagyon nagyon kek, majd ujra szabad lett, de megmaradt az a furakek szine.


Mit jelenthet ez az alom?



2012. aug. 26. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

SEMMIT

hidd el normális választ írnék, szoktam is válaszolni az ilyen kérdésekre amikor emberek megkérdezik hogy mit jelentett az álmuk, de ebből semmi értelmeset nem tudok leszűrni

talán csak azt hogy a madár az a szabadságot jelképezi, de a színre nem tudok mit asszociálni


remélem azért segítettem

2012. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamitől a tudatalattidban/tudatodban úgy érzed, hogy valami fogságban tart. Vágysz a szabadságra, és egyszer el is fogod érni, de az is csak hamis szabadság lesz.
2012. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak a tudatalattid fantáziál. vagy lehet, hogyha kalitkáról álmodtál van az életedben valami kényelmetlen helyzet, amin változtatnod kell.
2012. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!