Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon fontos! Mit jelenthet?

Nagyon fontos! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álomnaplót is vezetek,és szinte mindig tudom,hogy mit jelentenek az álmaim,de ezt nem tudom hová tenni...

Szóval,sétáltam valakivel,fogalamam sincs,hogy ki lehetett,mert az arcára már nem emlékszem,viszont furcsa érzéseket váltott ki belőlem,de nem voltunk boldogak,csak sétáltunk csendesen,a nap sütött bár az is kopottan,őszi idő volt,én átöleltem őt és úgy sétáltunk,közben azt gondoltam,hogy valyon neki is szerelmi bánatja lehet,pont úgy mint nekem?!

Az érdekelne,hogy mit jelenthet ez az álom?Amúgy mostanában sokat álmodok ilyeneket,mármint emberekkel,akiknek nem látom az arcát,vagy lehet,hogy látom,de nem emlékszek rá,és vagy átölelem őket,vagy érzéseket váltanak ki belőlem,olyan furcsa és érthetetlen...Kérem aki tud segitsen!



2012. okt. 21. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek köze lehet egy másik kérdezőhöz. Belinkelem a kérdését, vedd föl a kapcsolatot vele. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..
2012. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zsizsik666 ***** válasza:
Papocskám, te vagy az?
2012. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy bármi köze is lenne ahhoz a kérdéshez...
2012. okt. 21. 22:02
 4/5 Zsizsik666 ***** válasza:
Van, mert nincsenek véletlenek, és ha lány vagy, sajnos nem az vagy akit én keresek, hanem ahhoz van köze, amit az előző írt.
2012. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áhhh hagyjuk ezt..xDD
2012. okt. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!