Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egy testrész...

Mit jelent egy testrész elvesztése egy álomban? (Sokkoló részletek)

Figyelt kérdés

Szinte sosem emlékszem az álmaimra, de ezekre pontosan emlékszem. Nagyon valóságosnak éreztem őket és sokkolóak voltak számomra.

Régebben többször álmodtam azt, hogy egy-egy fogam hull ki, általában az iskolában, nappal.


A tegnapi álmomban egy tejesen új, számomra ismeretlen helyszínen (valamilyen utca volt thuja fasorral) az esti órákban voltam, és más testrészem vesztettem el... ez a testrész (ez teljesen komoly, már előre félek a "vicces" válaszoktól) a péniszem volt. Az álmomban végig merevedésem volt, a péniszem többször szimplán leesett, és többször én vettem le de mindig pár másodperc alatt könnyedén visszaraktam a helyére.


Tudom, hogy iszonyatosan elmebetegnek tűnök most, de ez az álom tényleg zavar és biztosan van jelentése mert nagyon szokatlan események voltak benne.

16F



2012. nov. 5. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokkoló részletek, mint a híradóban xD

Az álmok nagyon valóságosnak tűnnek.

2012. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálam nem mindig, néha rá is jövök, hogy álmodom és elkezdek 6métereseket ugrálni.. de most tényleg úgy éreztem valóság és tényleg kellemetlen volt :S
2012. nov. 5. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Semmit nem jelent, de nagyot röhögtem XD
2012. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
XDDD Ilyesmit én is álmodtam. De komolyan.
2012. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy leesik az orrom még nagyon régen. De az hogy a péniszed... XD

Ezek az álmok nem jelentenek semmit, még meg van az orrom :D

2012. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem is megvan, de a rossz érzés megmaradt.

Így már egy kicsit félve nyúlok hozzá.. (>_< xd)

Egyszerűen megnyugtatna egy "szakértői" vélemény.

2012. nov. 5. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt jelenti a fogas álom, hogy legyél határozottabb és merj döntést hozni, vagy tudat alatt attól tartasz, hogy valaki más akar irányítani téged - legalábbis ezt jelentené, ha én álmodtam volna. Mindenkinek más a jelképrendszere, szóval a második álom lehet, hogy ugyanezt jelenti,vagy simán félsz, hogy elhagysz valami számodra nagyon fontosat.
2012. nov. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy 'egy' álomból ne vonj le túl nagy következtetéseket, ha visszatérő, vagy nagyon nagy hatást tett rád (mint ahogy írtad), akkor valószínű, hogy a tudatalattid próbál közölni valamit. Amúgy csak szórakoztatja magát az agyad, mikor kikerül az irányítás alól.
2012. nov. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez most annyira sokkolt h hívom a pszichiáterem, ezt nem tudom egyedül feldolgozni
2012. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Annyit jelent, hogy félsz a saját nemiségedtől. A tudatalattid érzékelte az éjszakai merevedésedet, és így fordította le: merevedés=merev=törékeny=letörik.


Ne parázz, semmi baj veled.

2012. nov. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!