Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Férjhez megyek fél év múlva....

Férjhez megyek fél év múlva. Nagyon sokszor álmodom, hogy koszos menyasszonyi ruhában vagyok. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Minden álmomban különböző helyen vagyok, de minden helyszín homályos, sötét verem, és a ruha meg minden álomban ugyanolyan: koszos, fekete foltos, felrepedezett. Keresem a vőlegényemet hogy hol van, mert mindjárt szertartás, és nekem kell egy új ruha, mert ebben nem tudok férjhez menni.

Hideg kiráz tőle :)



2012. nov. 25. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem semmi extra
2012. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy az esküvő körül forog minden gondolatod. Ha emellett még attól is tartasz, hogy lesz valami baki, akkor ne csodálkozz rajta.
2012. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy voltam,mindig ilyeneket álmodtam,elszakadt a ruha,az esküvő reggelén jutott eszembe,h nem béreltem ruhát,valaki rálépett és leszakitotta rólam,stb,stb:) Ne idegeskedj ezen,én csak jókat mosolyogtam rajta,ha túl komolyan veszed még bevonzol valami rosszat. Nálunk minden a lehető legjobban alakult,úgyh ezek nem hinném,h rossz előjelek,egyszerűen cs izgulsz és szeretnéd,h minden tökéletes legyen,ennyi:) Jó készülődést kivánok a nagy napra!
2012. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 x) ***** válasza:
100%
Félsz hogy valami rosszra fordul az esküvőn. Szerintem ez teljesen normális, mindenki tökéletes esküvőt szeretne. :) De azért ne görcsölj rá nagyon.
2012. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszinteség hiányát jelzi.
2012. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy valami rosszul fog elsülni az esküvőn.

Izgulsz, azért van.


Én meg azt álmodom, hogy 1 óra múlva esküvő, a hajam nincs kész, csak lóg, a ruhám még ki se választottam, próbálgatok, de mind kicsi vagy nagy, egy se jó.

Mindig az az álom vége, hogy egy ócska szalagavatós ruhában és copfba kötött hajjal megyek az oltár felé, és legszívesebben elsüllyednék.

2012. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha tenyleg nagyon szeretned tudni akkor Krudy Gyula-Almos könyv-et javaslom neked. Mar interneten is fent van az ujabb kiadas is. :) Es amugy gratulalok az esküvöhöz, es ne izgulj minden rendben lesz szerintem. :)
2012. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!