Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezhet-e a hely, amit a...

Létezhet-e a hely, amit a visszatérő álmaimban látok?

Figyelt kérdés
többször álmodtam már ugyanazon az álombeli helyen, hogy valamilyen állat üldöz, de mindig más állat(oroszlán, páva, kutya), de a hely MINDIG UGYANAZ!!! úgy átélem azt a helyet, mintha tényleg létezne.Vagy lehet, hogy létezik is??

2012. nov. 28. 17:23
 1/4 anonim válasza:
100%

Lehetséges. :) nekem egy lépcsőházzal volt így gyerekkoromban, aztán évekkel később, mikor elkezdtem gimibe járni, az osztálytársam lakásába lehetett onnan feljutni az Izabella utcában. Egész odáig nem jártam oda.

Meg (ha hiszel ilyenben, hogy előző élet,) abból is lehet, hogy álmodba visszatérnek képek az előző életedből.

Csináltak nekem ilyen utaztatást, és ugyanabban a sivatagban sétálgattam, amivel szintén álmodtam.

2012. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg egy másik dimenzióban létezik. Vagy ha hiszel az ilyeamiben, akkor talán egy előző életedben jártál ott. :)


Nekem egy komplett városom van álmomban. Nagyon sokszor álmodok vele, már bárhová eltalálok benne, annyira jól megismertem az egyes városrészeit, az összes utcáját. Pedig egyébként nyomokban sem hasonlít az általam eddig látott városokhoz.

Érdekes dolgok ezek.

2012. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán létezhet, csak ennek baromi nehéz utána járni.Talán egyszer eljutsz oda "véletlenül".

Nálam olyan furcsaság van, hogy álmaimban a városunknak bizonyos részei másabbak mint a valóságban, viszont ez a másság mindíg azonos.És minden utcának, helynek megvan a maga jellegzetes hangulata álmomban, ami pedig a valóságban változó.

2012. nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ketszer volt ilyen, az egyiket lattam is kesobb valosagban. Nagyon meglepett, mert meg soha eletemben nem lattam azelott, csak almomban. Egy kopott fal volt rozoga keritessel meg egy kupac soderrel.


A masik ami pedig a mostani almaimban szokott lenni az meg egy hatalmas mezot fakkal elvalaszto ut es altalaban rejtozkodesre vagy menekulesre hasznaltam. Tok erdekesek az ilyenek. :)

2012. dec. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!