Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A mi nap azt álmodtam, hogy...

A mi nap azt álmodtam, hogy egy óriási meteor kering a légkörbe, és többször is elmegy fölöttem. Még a pontos becsapódási helyet is megálmodtam, de sajnos nem tudom h mit jelent meteorral álmodni!? Aki tudja a választ léci írjon! 18/L

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ez azt jelentheti, hogy sem magyarórán, sem fizikán nem figyeltél. Meteor ritkán kering a légkörben, lévén az egy fényjelenség. Annak forrása a felizzó meteoroid sem kering a légkörben. Az álmod azt jelentheti, hogy egy unatkozó troll vagy.
2013. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az álmok nem mindig a valóságot tükrözik... És hidd el tisztába vagyok a dolgokkal! De viszont lehetett akár aszteroida is, nem tudom! Nem a fizikai megállapításokat kérdeztem, hanem az álmom jelentését!
2013. febr. 27. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem álmodtál ilyent. Ezt ezotérikusan és materiálisan is ki lehet jelenteni. Az álmoknak van egy „természetrajza”, de ilyen álom nem létezik.

Az álmoknak lehet „jelentése”, de nem olyan, mint amilyent itt fejtegetnek egyesek.

Pl. ha tejfölös uborkasalátával álmodsz beteg leszel. És tényleg! De csak az, akinek kiskorában azt tanították, hogy a tejföl és az uborkasaláta együtt nem jó.

2013. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok osztozni de ezzel álmodtam! Lehet nincs jelentése, de az is lehet h van!
2013. febr. 27. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Értem akkor ezek szerint nem akkarsz szexelni jól értem?
2013. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem! sztem ez elég világos
2013. febr. 27. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyértelmü de elfogadom :)
2013. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!