Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha egy kigyot...

Mit jelent, ha egy kigyot fogok almomban, ami vissza akarna marni a kezemre?

Figyelt kérdés
Rengetegszer almodtam mar ezt.
2013. ápr. 2. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:

kígyó

- Csábítás, amelynek szívesen engedsz, ha nem éppen Te vagy a csábító. Kígyó, ha rémületet, iszonyt ébreszt, - nők álmában: nem kívánt szex, rossz partnerkapcsolat. Férfiak álmában: elutasított vágyak, küzdelem, amelyet önmagaddal folytatsz. Kígyó, ha kedvesnek, szépnek látod, nem félsz tőle - nőknél: tényleg egyenértékű a férfiakkal és ezt nem szólamokkal, munkahelyi hangoskodással bizonyítod. Férfiak álmában: jó önismeret, kiváló feladatmegoldó képesség. Kígyó, ha az ágyadban találod: olyan érzelem, vágy, amit nem érzel a sajátodénak. Kígyó, ha megmar: - nőknél szerelmi csalódás, elhagytak, pedig Te - úgy hiszed - mindent megtettél. Férfiak: álmában: titkos, kínzó vonzalom. Kígyót ütni: megölni: nőknél: agresszivitás, utálod a férfiakat, úgy gondolod, kihasználnak; szexualitást eszköznek tekinted, amellyel célt lehet érni. Férfiaknál: bűntudat, szorongás. Kígyó, ha rádtekeredik és nem szabadulsz tőle: gyötrelmes szerelem. Kígyó, ha hozzád ér és hidegsége, érintése kellemes érzést kelt: anyagi előnyökért létesített kapcsolat hogy finom legyek.


Egyébként én ezen az oldalon szoktam megnézni az álmaim: [link]

2013. ápr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haaat.. Ez ram valhogy nem jott be... Rossznak abszolut nem erzem a kapcsolatom. Most varjuk masodik babankat, eddig mac 3-4 honap utan csaltam mindenkit mert szar volt a szex, most 5 ev uran meg mindig csak paromat kivanom..
2013. ápr. 2. 07:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Na hát ennek örülök, gratulálok :) Rám egyébként igazak szoktak lenni a dolgok ha rákeresek az álmaimra, ezért linkeltem be de hát nem jöhet be mindenkinek:)
2013. ápr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem jön be mindenkinek, hisz ez az álomfejtés egy nagy átverés...
2013. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De csak van valami köze az álmának az életéhez..véletlenül nem álmodunk valamit. Főleg amikor rengetegszer álmodik ilyet. Valami jelentésének kell lennie. Nekem igazakat ír ez az oldal, amikor néha rákeresek. Azt gondolnám semmi köze az életemhez annak amit álmodok aztán beírom és tényleg úgy van. Persze nem mindig, van amikor a tv-ben látott hülyeségről álmodok, annak tényleg semmi értelme, de ha visszatérő álmod van az jelent valamit.
2013. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oka van, jelentése nincs. Olyan pedig nincs, hogy KELL lennie valaminek. Maximum hogy te azt szeretnéd hogy legyen.


Az ilyen kamu fejtések meg persze hogy bejönnek néha, mivel nem túlságosan pontos képet adnak, hogy minél több emberre illeszkedjen, meg sokszor elég általános dolgokat írnak, ami bárkire igaz.

Azt elismerem, hogy okosan verik át a naivakat, de egyébként kamu az egész.

2013. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy valami jelentésének kell lennie azt úgy értem, hogy amiket lát és megél az ember, azzal kapcsolatban álmodik. Az én véleményem az, hogy valahogy biztos kapcsolódnak az álmok a megélt élményekhez. Most egy példát írok. A múltkor azt álmodtam, hogy megharap a kutyám. Először nem is értettem miért álmodtam ezt, hiszen az életben sose bántott még a kutyám. Nem is értettem honnan jön az ilyen álom. Aztán rákerestem és ezt írta: "Saját kutyád, ha ellenségesen viselkedik: igazságtalan voltál valakivel, aki nálad gyengébb, vagy neked kiszolgáltatott." És igen így volt. Ez persze csak az én tapasztalatom, én csak a véleményemet írtam le nem kell mindenkinek ebben hinnie nem akarom én senkibe belebeszélni. Aki akarja elhiszi aki nem az nem.
2013. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonon a segitseget en is ugy gondolom, hogy nem veletlen almodom mar sokadszorra ezt. Es lehet hogy nem feltetlen kell a parkapcsolatra gongondoljak. Csak egy kapcsolatom van amiben kihasznalt es elarult vagyok es az a tesom... Hat kivancsi leszek :) azert koszonom a linket :)
2013. ápr. 2. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!