Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Igaz lehet, hogy a félelmeink...

Igaz lehet, hogy a félelmeink megjelennel álom formájában?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran álmodom arrol,amitol félek,veletek is elo szokott fordulni?

2013. ápr. 6. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Soha nem álmodtam még azzal, amitől félsz.
2013. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a pókoktó félek...viszont szerencsére velük még nem álmodtam...avagy nem emlékszek.


Viszont már volt olyan, hogy rettegtem, mi lesz, miután egy barátom elköltözik. És volt egy olyan álmom, amiben elüti a vonat és úgy kell élnem, hogy már nincs. :D

2013. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*tól
2013. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lassan egy hónapja azzal álmodom hogy terhes vagyok,vagy hogy van egy kisfiam.

Igazából félek a terhességtől,mert sehogy nem vagyunk felkészülve rá a párommal...

Szóval tegnap éjjel terhesgondozáson 'voltam'. :D

Szerintem előjöhetnek a félelmeink álom formában,igen.

2013. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mostanában a vágyaimról álmodom.


Nagyon szeretnék már elhelyezkedni mint dajka és csak ilyen álmaim vannak...

Kicsit már kezd sok lenni :D

2013. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

(Én szkeptikus vagyok. Csak azért írom ide, hogy lássátok, nem vagyok megátalkodott ellenség).


Esetemben oda-vissza igaz. Bár nagyon törékeny, visszahúzódó, olyan „bocsánat, hogy élek” alkat vagyok, nincsenek komoly félelmeim. Az egyik meghatározó mégis a haláltól való félelem. Nem attól, ami az életem után lesz, hanem a folyamatától. Nem tudom elképzelni hogyan „kapcsolnak ki” az egyes „részegységek”. Hogy a tudatom még működik, de a tagjaim már nem engedelmeskednek? Ez pl. az egyik. Nem boncolgatom. A meghalással sem tudok megbarátkozni (szerintem senki), de ezek az utolsó percek gyakran rettegéssel töltenek el. És álmomba is belopózik ez az érzés. Nagyon rossz. Ha úgy ébredek, hogy emlékszem rá, az egész napomra rányomja a bélyegét.

Rossz emberektől félek, de csak az élőktől. Szellemektől, koboldokról, vámpíroktól stb. nem.

Vannak irracionális álmaim, s olyanok is, amelyek akár meg is történhettek. Volt egy ilyen álmom, amelyben megöltem valakit. Húsz év telt el azóta, de a helyet messzire elkerülöm, mert félek, hogy megtörténik. Tudom, teljes őrület, senki nem hiányzik a létszámból, s senkinek semmi baja nem lesz ott általam. De annyira valósághű volt az álom, hogy ilyen mély nyomot hagyott bennem.

Szóval igen, a valóság nyomasztó dolgai álmaimba is megjelenik, s a napjaimra is hatnak rossz álmaim.

2013. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól függ, most pl. én félek a békáktól, de a békák csak akkor jutnak eszembe,ha látok egyet.. DE ha történik velem valami amitől egésznap teljesen felgyorsul a szívverésem ha rágondolok , és mindig eszembe jut.. na igen, azok elég gyakran megjelennek álmomban.
2013. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kkopcsa válasza:
Természetesen. De például nekem a félelmeim máshogy alakulnak ki. Én olyat álmodok, amiről még nem is hallottam/láttam. És ezek az álmok bennem félelmet keltenek. De én például ha felakarom vidítani magam, vagy megakarom vigasztalni magam, esetleg bármi más, akkor elalvás előtt olyanra gondolok ami jó, legyen az bármi, esetleg egy kislány a réten, stb. akkor én általában arról is álmodok. De vannak olyan álmaim, amikről szintén nem hallottam/láttam, de azok semlegesek. Azokról reggelente amikor felkelek sokat eltudok töprengeni rajta. És valószínű, ha a félelmeidet megálmodod, akkor a vágyaidat is megfogod.
2013. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!