Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valahogy befolyásolni...

Lehet valahogy befolyásolni az álmokat? Mármint hogy azok a személyek szerepeljenek benne akiket szeretnék.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézz utána a tudatos álomnak!
2013. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet befolyásolni.


Ajánlok könyvet: Prof. Dr. Paul Tholey - Kaleb Utecht : ALKOTÓ ÁLOM (Álomkontroll)


Néhány cikk az interneten a kérdésedre választ ad:

[link]


Tudatos álmodás: [link]


Még egy könyv (nem olvastam): Az álom és alvás tibeti jógája, szerző: Tenzin Wangyal Rinpocse.


Sok sikert, szia!

2013. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:)
2013. ápr. 19. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt gondolj arra a személyre.
2013. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem pl sokszor az szerepel az álmomn amire lefekvés után gondolok, mielőtt elalszom, ahogy az előző is írta
2013. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 H* válasza:
Ha én valakiről sokat beszélek, vagy sok időt töltök vele, vagy sokat gondolok rá, álmaimban is ott szokott lenni.
2013. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én általában azt álmodok amit akarok és azzal akivel szeretnék de ha nem jön össze akkor a lényege hogy álmodban eszedbe kell jusson hogy álmodsz és akkor te irányítasz
2013. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csapjon beléd a villám
2013. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 smile111 válasza:
ezt hívják tudatos álomnak. tudod hogy álmodsz és befolyásolni is tudod. nekem egyszer volt ilyenem de már nagyon régen. a wkipédián találsz róla infót.
2015. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SztupaDin ***** válasza:
Képzelj el egy történetet azokkal a személyekkel és próbálj belealudni. Ha ügyes vagy, akkor sikerül álmodban ugyanott folytatni.
2017. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!