Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyen oltári...

Miért álmodok ilyen oltári nagy baromságokat?

Figyelt kérdés
Van barátom!!! És az exemmel álmodom mindig, de neki pedig van barátnője :S De azt hiszem még szeretem.. Valaki nemtudná megmondani hogy mit jelent ha azt álmodom, hogy jóban vagyok az exemmel? Vagy nem tudna valami belinkelni valami álomfejtős oldalt. Előre is köszi
2009. szept. 27. 14:24
 1/3 anonim válasza:
100%
Azt jelenti, hogy még nem felejtetted el az exedet, sőt sokkal szívesebben lennél vele, mint a mostani pároddal. Szerintem próbáld meg még jobban elmélyíteni a kapcsolatod a mostani pároddal, és akkor talán megszűnnek ezek az álmok.
2009. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért van, mert az agyad dolgozza föl a dolgot. Én is szoktam olyasmit álmodni, ráadásul újra és újra, amin már rég túl vagyok érzelmileg, időbelileg is, de az agyam még dolgozik rajta, no meg a lelkem is. Például én egy 10 évvel ezelőtti pasimról szoktam álmodni, akit nem sírok vissza,nem cserélném el a férjemmel, akivel összehasonlíthatatlanul jobb, de az a volt pasi olyan gusztustalanul hagyott el, hogy valószínűleg az álmaimban veszek elégtételt magamnak!
2010. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


parancsolj. válogass kedvedre :D

__

jah! kerestem de nem találtam.

attül még próbálkozhatsz :D

2010. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!