Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az alábbi álom?...

Mit jelenthet az alábbi álom? Mire következtetnétek belőle?

Figyelt kérdés

Néhány ismerőssel (valódi személyekkel nem tudtam azonosítani őket, de álmomban ismertem szinte mindegyiket), úgy hárman-négyen kirándultunk. Felfelé haladtunk egy balra kanyarodó, lombhullató fákkal övezett ösvényen. Jött velünk egy tigris is, néha mintha lett volna rajta póráz(egyébként nem volt, vagy csak így félig, szabad volt), amikor egy kicsit vissza kellet fognia vagy irányítania az egyik embernek, de a viszony köztük semmiképp sem gazda és állata viszony volt, csak talán régebb óta ismerték egymást és az a fiú könnyebben szót értett a tigrissel. A tigris vidáman, játékosan szaladgált köztünk, nekem egy kicsit néha már kellemetlen volt, kissé megijedtem néha vagy zavart, ilyenkor szólt rá az a fiú. Főként körülöttem kacskaringózott, de én inkább meg menekültem volna, szóval gondolom ezért, az állkapcsa közé vette a bokám felett a lábszáramat, közben csillogott a szeme, látszik, hogy semmi rossz szándék nincs benne, inkább csak azt akarta, hogy ott maradjak.. de erre csak utólag jöttem rá, akkor megijedtem és ficánkoltam, ezért kis fájdalmat okozott.

A következő pillanatban egy kellemes hangulatú szobában voltunk, kissé sötét volt (lehet, hogy odakint már éjszaka volt), japán stílusú volt. Természetes színek, vörös és barna, illetve szövet és fa jellemezték. Velem szemben ült a Tigris, immáron lánnyá alakulva (valódi formája) és azzal kezdte, hogy barátkozni akar velem. Sajnos ekkor még mindig zavart, hogy belém harapott és erről faggattam, ő azt mondta kissé pironkodva, hogy nem volt szándékos és inkább csak ilyen ösztönökből volt.. igazán ő se tudta, gondolom kicsit változik a tudatállapota amikor Tigris alakban van. Tetszett nekem, és reméltem, hogy nem csak barátkozni akar és inkább szeret. Mondtam, hogy utazzunk el valamilyen szigetekre (tőlem jobbra volt egy kép, gyönyörű tiszta vizű tenger mellet, homokos parttal, kis kunyhókkal – arra gondoltam, mutattam), de ha csak barátkozni szeretne akkor ennyi erővel hozhatjuk ****-t (való életben nagyon jó -lány- barátom) is, szóval inkább csak ketten menjünk. Vagy valami ilyesmit szerettem volna közölni vele. Többre nem emlékszem.


2013. máj. 15. 16:50
 1/3 Dipper válasza:
Azt jelenti, hogy hülye vagy xD
2013. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát először is, nagyon irigyellek, hogy ilyen tiszta álomképed van, és hogy emlékszel is rá.

Szerintem csak arról van szó, hogy nagyon vágysz a szerelemre. A tigris az álomban a nőiességet jelképezi, ami később meg is mutatkozott abban, hogy a tigrisből egy gyönyörű nő lett. És tulajdonképpen ki is mondtad: többet szeretnél barátságnál...

2013. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. máj. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!