Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez? Tudatos...

Mi lehetett ez? Tudatos álmodás vagy rémálom?

Figyelt kérdés
Pár napja történt az, hogy egy hosszú útból hazaérve, lefeküdtem úgy kb. 18:00-kor és aludtam 20:00-ig. Majd felkeltem, ettem, mobiloztam és mivel úgyse tudtam már aludni ezért filmeztem egészen 01:00-ig. Majd gondoltam, hogy megpróbálok aludni. Lehunytam a szemem, majd elkezdtem gondolkodni dolgokon és pár másodperc múlva olyan volt mintha már álmodnék. De mégse volt ugyanaz, valamiért furcsa volt. Majd hirtelen megjelentek abba az álomképbe azok a dolgok amiktől félek és elkezdett a jobb halántékom "rezegni", nem fájt de kellemetlen volt és hirtelen felkeltem. Majd megint lehunytam a szemem és ugyanez történt. Majd mikor már harmadjára próbáltam meg, elhatározta magamban, hogy kibírom az egészet és nem fogok felkelni. Lehunytam a szemem és ugyanúgy előtörtek azok a képek és dolgok amiktől félek. Tovább tartott mint az első kettő eset, de mégis felkeltem. Mikor felkeltem azt vettem észre, hogy tiszta izzadság vagyok, szuszogok mintha rohantam volna, és NEM TUDOK MOZOGNI!!! Lehunytam a szemem, vártam pár percet és újra tudtam mozogni. Utána már nem volt ilyen baj. Simán elaludtam utána. Mi történhetett akkor velem? Mi volt ez az egész eset?

2013. jún. 3. 20:59
 1/7 anonim válasza:
60%
szerintem menj el egy orvoshoz, ez azért elég furcsa.. Vagy lehet hogy olyan volt a film..
2013. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Horrora akadva 3. Amibe az ufók voltak. Viccesek voltak az ufók benne, röhögtem is rajtuk, de mégis azoktól félek igazán!
2013. jún. 3. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is egyfajta alvásparalízis lehetett. Fáradtság hatására előjöhet.
2013. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy, kérdező?
2013. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok lány!
2013. jún. 5. 00:13
 6/7 anonim válasza:

ahogy előttem is mondták, szerintem is alvásparalízis, végülis erre van a legnagyobb esély.. szerintem alvás előtt valahogy nyugtasd meg magad (zene, ne egyél közvetlen elalvás előtt,aludj lámpafénynél), vagy ahogy írtad, hogy elhaároztad, hogy végigcsinálod,nem kelsz fel, lehet az is megoldás, és utána elmúlik.

bocsi, hogyha hülyeségnek hangzik, ilyet még nem éltem át, de azért remélem segítettem :)

2013. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is alvásparalízis. Én is rendszeresen átéltem. Aztán felvilágosítottak, hogy a fáradtság, ha keveset alszom és azt is nyugtalanul, ha hirtelen felébredek álmomból, vagy a háton alvás simán kiválthatja. Amióta oldalt fekve, vagy hason alszom, egyszer sem volt paralízisem.
2013. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!