Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rendszeresen arra ébredek az...

Rendszeresen arra ébredek az éjszaka közepén, hogy hangosan beszélek álmomban. Mi lehet az oka, és hogy tudnám megszüntetni?

Figyelt kérdés

A beszélgetés tartalmát szinte rögtön elfelejtem, csak körvonalakban marad meg. Kérdésekre válaszolok, és kérdéseket is teszek fel, mintha lenne ott még valaki, akivel beszélnék.


16/L


2013. júl. 22. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Azzal ha csöndben maradsz, ha az álmaidban és az életben is csöndben maradsz, már a memóriádban sem fogod felismerni a hangod. Sok sikert az álmaid világában , csak mert ez nem rémálom :)
2013. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy magányos vagy? Én akkor beszélgetek álmomban, ha valaki hiányzik.
2013. júl. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy lelkibékébe önmagaddal. a személyiségeid vitatkoznak.
2013. júl. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is beszéltem régen. Mióta Béres cseppet szedek rendszeresen elmúlt. Lehet, hogy valami kimerültség, agyi kifáradás.
2013. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért beszélsz hangosan álmodban, mert az agyad a téged érő ingerekre az álmaidban a valóságban reagál. Nem kell megszüntetni, ez teljesen normális dolog. Az eberek több mint 70%-a szokott legalább egyszer-kétszer beszélni álmában.
2013. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!