Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Teljesen idegen férfivel...

Teljesen idegen férfivel álmodni, mit jelent?

Figyelt kérdés

Már második éjjel álmodom ugyen ezt.

Egy szobában vagyunk páran,ami melett van egy bolt.megyek át a boltba,és 2 tag ki akarja rabolni..Én meg észre veszem a kést és vissza hátrállok,és szóllok h ki akarják rabolni a boltot..Erre páran leszerelik őket...Majd megyek egy komphoz a fiammal,h megyek haza,és követ egy tök idegen és megfogja a kezem..De eskü életemben nem láttam még azt a srácot..Szóval nem tudom honnan szedem álmomban az arcát..és magyaráz h ne menjek haza xĐ

Ilyenkor felébredek.Vajon mit jelenthet?


2013. júl. 22. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
"Rabolni: őszinte szeretet a szűk baráti körben. Rablás áldozatává válni: kisebb baleset. Rablást látni: óvatosság a karrierben. Idegennel beszélni: elemi szexualitás. Idegen megérint: vagyonvesztés. Ha kézen fog: váratlan gyermekáldás. Kompon, átkelőhajón utazni: félelem a jövőtől. Kompot, átkelőhajót vezetni: nyugodt magánélet." (Baláczai - Horváth: Álomfejtés a XXI. században)
2013. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán azt, hogy aludtál...?
2013. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Álmodban csak olyan arcokat látsz, amiket legalább egyszer már az életben is láttál. Szóval lehet tényleg csak egy tök idegen férfiról van szó, csak az agyad valamiért azt jegyezte meg.
2013. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!