Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hallottam a Tudatos Álomról...

KukackaĐ kérdése:

Hallottam a Tudatos Álomról ki tud segiteni a megvalositásában? Valaki olyan akinek bevállt

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv! nekem testen kívüli élményem volt, azt mondják a kettő nem áll messze egymástól. keresgethetsz neten is gyakorlatokat, de jobban jársz, ha elolvasol egy könyvet a témában. nem vagyunk egyformák, sokaknál lehet nem is működik az a gyakorlat, ami neked meghozza a sikert :)
2013. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én nem olvastam utánna nagyon a témának, viszont véletlenül akadtam rá egy módszerre, bár lehet nem mindnekinél működik.

Szóval sokszor kell/kellett korán kelnem és mindig fél órával hamarabb beállítottam az ébresztőt, hogy legyen időm még lustizni, ilyenkor persze visszaludtam, illetve félálomba merültem...mindig álmodtam is ezekben a fél órákban, kezdetben csak az volt, hogy jobban emlékeztem ezekre, ez így feltűnt, szóval kísérletezgettem vele máskor is, hogy beállítom az órát és aztán visszaalszok és majd koncentrálok, hogy alakítsam az álmaim, valamilyen szinten sikerült belenyúlni a cselekménxbe, pl. volt, hogy azt akartam olvassak és akkor egy könyvet kaptam a kezembe, de nem tudtam olvasni csak gyorsan peregtek a lapok (: szóval ilyen szinten tudom csak, jobb tippem nincs

2013. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tudatos-alom.hu


Neked kell megdolgozni érte, nem hiszem, hogy ebben más tud neked aktívan segíteni. Az összes technika elérhető a neten, de valószinűbb, hogy neked kell kidolgozni a sajátodat. Nekem a WBTB hozza a legjobb eredményt, de csak ritkán alkalmazom, mert reggel fáradt leszek, miután éjjel fel kell kelni hozzá. Sok sikert!

2013. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem megy.. Először valahogy úgy történt, hogy álmodás közben rájöttem, hogy valami itt nem realisztikus. Azután már könnyen levezethető, hogy álmodom. De valamikor fel is ébredek emiatt, de ezt meg tudom próbálni megakadályozni.. Amúgy ez akkor lehetséges, amikor nem olyan mély az álom, mert néha még gondolkodni sem tudok, olyan mint egy film..
2013. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

(előző vagyok)

Ja és az irányítás nekem úgy történik, hogy ha valamire gondolok az adott szituáció kapcsán, az általában megtörténik, akár úgy vagyok vele, hogy ez ne történjen meg, vagy ha akarom, hogy akarom, hogy megtörténjen.

2013. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!