Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent katonával álmodni?

Mit jelent katonával álmodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megszeretném tudni hogy mit jelent a múlt éjjeli álmom. :

Sötét volt, kinéztwm az ablakon és azt látom hogy egy fehér furgon be parkol a házunkhoz...aztan még egy és még egy. Kimegyunk hogy megnezzük és katonák voltak a kocsikba. Egyesek nagy hátizsákokkal mások csak szimplán. Mondta a főnökük egy idősebb ősz hajú férfi hogy gyakorlat.

Éjjel felébébredtem, és kimentem hozzájuk. ..a fűben feküdtek elszótran és figyelnem kellett nehogy rájuk lépjek. A sín melletti árok partján ült 2 jóképű. Oda ültem hozzájuk és beszélgetni kezdtünk, közben az egyik elment. Akkor a másik elkezdett flörtölni velem és meg akart csókolni. Ekkor a mellettünk lévő idősebb férfit csókoltam meg, a srác elszörnyedt és odafordultam hozzá hogy akkor most csókoljon meg de már nem kért belőle :D aztán beszélgettünk eltelt az idő..egyszer csak a városban találtam Magam a fiatal katonválval akivel jóban lettem és ott még osszefutottunk pár osztálytársammal ...kicsit zavaros ez az egész nekem is..de van valami jelentősége?:o



2013. aug. 5. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Vonzódsz az egyenruhás férfiakhoz.
2013. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
viszketsz az egyenruhás férfiaktól
2013. aug. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!